Comentarii (82)
1281402458557034
Danut Rendes  •  09 Martie 2017, 13:54

Fanii Stelei nu sint aia pe care ii vezi tu *** fanii Steleii sint toti suporterii Stelei , impotentule si ai ii dau *** lui Talpan!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

geogeo
geogeo  •  09 Martie 2017, 13:45

Nu fanii Stelei il ridica in slavi pe ridicolul Talpoi. Fanii CSA sunt suporterii lui, ceea ce este cu totul altceva. Restul e cancan.

205385333245464
Livi Andrei  •  09 Martie 2017, 13:39
Postat de khal_37 pe 09 Martie 2017, 13:26

Pe langa voi, haterii extremisti antiromani antistelistimarius 72, timm, catalynn, blatistul etc etc , pe langa figura *** lui talpan, ce m-a scarbit cel mai mult a fost sa-l vad pe Lacatus mare fan al baschetului...un lucru mai hidos, mai fortat decat sa-l vad pe ,,marele'' Lacatus injosindu-se in halul asta...

Unul mai hidos *** cioban nu cred ca mai exista pe lumea asta! Esti cel mai penibil postac becalian! Te repeti pe toate postarile cu aceleasi texte expirate. Stai *** toata ziua pe GSP cu texte scrise de la palat

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  09 Martie 2017, 13:35

Ceea ce dorea sa zica gigi e ca cei care plecat nu sunt fanii lui.

dincolodenori
dincolodenori  •  09 Martie 2017, 13:33
Postat de mariuss72 pe 09 Martie 2017, 13:22

Cum e, dincolodenoroi? Sau capulinnoroi? :)))

Parasuta de la Rin? ai papat ciorba azi?

carnag3
carnag3  •  09 Martie 2017, 13:32

Cei de acolo sunt aceia care tineau si cu FCSB cand inca era STEAUA, acuma numai e Steaua .Oameni fara caracter .

clod1971
clod1971  •  09 Martie 2017, 13:30

Sunt curios, ce o sa faca CSA &Peluza Sud, daca Inalta Curte de Casatie admite recursul lui Becali si constata ca FCSB are dreptul legal sa foloseasca numele Steaua Bucuresti?

dincolodenori
dincolodenori  •  09 Martie 2017, 13:27
Postat de crotalie pe 09 Martie 2017, 13:25

Daca echipa are rezultate si merge bine ne numim Steaua iar când pierde si suntem umiliti spunem ca este fcsb si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

crotalie = mariuss 72 .................

khal_37
khal_37  •  09 Martie 2017, 13:26

Pe langa voi, haterii extremisti antiromani antistelistimarius 72, timm, catalynn, blatistul etc etc , pe langa figura *** lui talpan, ce m-a scarbit cel mai mult a fost sa-l vad pe Lacatus mare fan al baschetului...un lucru mai hidos, mai fortat decat sa-l vad pe ,,marele'' Lacatus injosindu-se in halul asta...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dincolodenori
dincolodenori  •  09 Martie 2017, 13:26
Postat de mariuss72 pe 09 Martie 2017, 13:22

Cum e, dincolodenoroi? Sau capulinnoroi? :)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 9
Comentează