Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Pana si institutia la care au apelat *** unei*** colective, dupa o betie lasata cu-n mic barbut, eventual, la cererea lu' Piti-lasa-ne!, sa inscrie noua echipa, fara de care Habarnam Burleanu si conu' Lu;escu de la UEFA, n-au cum sa mai "modernizeze" stadionul Ghencea, nu prea sunt in legalitate! La fel ca firma lu' peste care a facut evaluarea! Ce pretentii sa avem la Justitie si CCR care stau *** la comenzile PSD!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare MAPnU-ul cu banii publici "bagati in alintul lui Talpan", cel cu apucaturi de cioban? Inzestrare, rezolvare de conditii sociale pentru angajati, mai multi bani pentru utilarrea Spitalului Militar? Trebuie sa investeasca bani in betivi si barbugii? Halal natiune!
"Talpan, Talpan, fura-l, fura-l pe cioban! Asa se face in Armata, cu arcanu! Politicul ordona, FRF, Liga "executa!" Cand Piti-barbut era in Belgia numai putea fi si actionar la Steaua!! Conflict de interese! Cand CCA-ul a schimbat sigla si denumirea, ce s-a intamplat! Totul a ramas la Steaua MApN-ului!! Judecatorii "stau capra" la comenzile politice" a lui Talpan cel cu "Dreptul" obtinut la Scoala de Politie! Capisci?
Nu exista solutii juridice legale la ceea ce incearca Talpan sa gaseasca. Legea e lege pentru toata lumea si Talpan trebuie s-o respecte, altfel intra la puscarie. Eu abia astept sa se faca publice salariile lui Lacatus si Ion Ion si daca vor depasi cadrul legal le voi denunta personal la ANAF si la DNA. Eu inteleg ca e Armata insa nu voi accepta niciodata eludarea legilor, asa proaste cum sunt ele acum!
Scuza-ma, dar esti in mare eroare...:))! Doar un indolent ca si tine ar putea sustine enormitatile pe care le postezi... Rusine nu-ti e, chiar deloc???
Ce o sa rad de toti clovnii astia cand o sa se afle adevarul despre palmares!
Nu cumva sunt fanii aia care se bateau la meciuri acum cativa ani, iar Steaua statea numai cu terenul suspendat?! Isi mai aduce lumea aminte cand jucam cu portile inchise?
Talpoiu' n-a fost niciodata stelist ci antistelist, asa ca cei care il ridica in slavi nu pot fi decat unii dintre dinamovisti, rapidisti etc si marii "stelisti fripturisti"condusi de jAN pAVEL. Daca il ungea Becali era cel mai mare sustinator al lui Becali, dar daca jupanu' n-a dat...
ti ai cumparat tastatura? :))))))
da de unde ai ajuns tu sa sustii steaua cind mai acum citeva luni te dadeai rapidist?cum de te ai transformat asa deodata ficspics?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.