Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
lojă s. f., art. loja, g.-d. art. lojii; pl. loji sursa: DOOM 3 (2021) As fi pariat ca ai dreptate dar na dracie!
Acolo i este locul Selectionerului PSD !!
A stat fix unde îi este nivelul de selecționer, care-i problema?
Mai trebuia danculet si talpanica langa el ca sa fie tacamul complet !!!! Va dati seama ce selectioner avem cu asemenea mentalitate si ambitii de prost gust !!!! Cred cva a pierdut toata credibilitatea in fata jucatorilor care vor fi convocati la nationala Romaniei .
Ai zis bine ...marii antrenori, ceea ce nu e cazul ...si daca ai ramas cu gust amar ia niste zahar , nu mult, sa nu dai in derbleuri.
"În loc să aleagă una dintre loji, așa cum se întâmplă de obicei în astfel de cazuri, Iordănescu a preferat să urmărească meciul dintre spectatori. " Mă înșală memoria sau loja e gen femin? O loja doua loje, nu masculin un loj doi loji. Sau a apărut genul neutru pe invers: o lojă doi loji? Am observat că în ultimul timp în cursa pentru a fi primul care publica un articol pe tema, autorii nu mai recitescce au scris sa vadă dacă nu cumva le scăpa astfel de greșeli.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.