Alte știri din fotbal
Assad Al-Hamlawi, interviu pentru GSP » Ce spune despre transferul în străinătate, dar și care este cea mai mare frică a sa
0
Marian Aioani negociază plecarea de la Rapid! Oferta din străinătate care l-a pus pe gânduri
2
Se pregătește o nouă plecare din Superliga » Jucătorul este deja cu gândul la banii din Orientul Mijlociu
0
Kader Keita e dorit în Superliga, după plecarea de la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Misiunea specială trasată de Rangnick înainte de Spania - Austria: „Monitorizați-l foarte atent”
0
Thomas Tuchel are deja o scuză în cazul unei posibile înfrângeri cu Mexicul
0
Rafael van der Vaart continuă polemica: „Nu-mi pasă ce spune Jurgen Klopp”
0
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Marea deschidere de pe A0 și A7. Autostrăzile pe care românii ar putea ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Cum arată noul BMW X5 2027 și modelul electric care promite o autonomie ...
Libertatea
2 solist banii pe jos !!
VREM STEAUA BUCUREȘTI IN LIGA 1!
Cine te opreste sa schimbi pe telenovele ? :))
Stimabile, toată zâzania din fotbalul românesc a pornit de la cumatrul Belciug. El vrea bani, nu performațe, și doar pt el — spera ca celelalte echipe să nu se califice, "ca să iau eu tot market polul". El a jignit echipe și suporteri, direct sau indirect (când căuta să facă blaturi — să premieze, pardon), el râdea și-i ironiza pe toți. De când a intrat ăsta în fotbal rivalitatea a fost înlocuită cu ură. Și praf s-a ales și de echipe. Și naționala la fel, unde el încearcă și în ziua de azi să impună titularii. Mizerie. Corupție. Bișniță. Ilegalități. Pușcărie. Și pentru ca toate acestea să poarte un nume, li s-a spus FC FCSB.
ce lovitura ar fi ptr pariori un 1 solist
An seara asta vom vedea un teatru de prost gust.
Promisiunea către jiji sau "promisiunea" de la interviu?
ce titlu se dă pentru locul 3 ?!
La Poarta Alba sau la Jilava ??
Pai pentru talpanisti si dinamovisti bucuria si fericirea lor suprema e sa-si descarce ura inaintea oricarui meci jucat de noi.Au ura in adn si nici macar nu pot sa realizeze cat de mult isi fac rau singuri.Fotbalul genereaza pasiuni negative extreme.Asta nu e nimic,stai sa vezi in Italia ce ura si dispret exista intre Inter,Milan si Juve sau intre Roma si Lazio.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.