Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
6
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
6
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
1
Transfer pentru viitor » FC Argeș l-a luat de la Craiova pe fotbalistul remarcat de Gâlcă: debut în Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Nu știu când (și dacă) a jucat Voluntari cu Steaua București, dar știu sigur că în urmă cu două etape Voluntari le-a dat meciul celor de la Fotbal Club FCSB. A fost pe față. S-a și scris în ziar. Într-adevăr blatisti. Dar și fecesebistii la fel. De fapt ăia sunt și mai mari h0ți și blatisti.
Ce se întâmplă cu V.Crețu,de ce nu este în lot?!
DJ Amorphis?
trei puncte garantate pentru clona din berceni. atat
VOI VA DATI SEAMA CA BLATISTII DE LA KFR PRIN BLAT AU CASTIGAT ULTIMELE 11 MECIURI DIN 11 CU VOLUNTARI IN TIMO CE VOLUNTARI A BATUT STEAUA PE UNDE I-A PRINS.
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. UNITI SPRE TITLU 27.
Aşteptăm cu nerăbdare comentariile GSP-ului despre corectitudinea acestei partide... Părerile ilustrilor Stoica Meme si Popescu Gheorghe , dar si statisticile comentatorilor -analisti. Apropos, de cîte ori a primit fcsbî cartonaş roşu sau penalty împotriva ei în ultimii 7 ani ? De curiozitate....
Iete fecesebistu si-a facut user ca baiatul ala de la Cluj. Doar cu impostura umbla fecesebistii astia.
Nu mă pot implica în acest „dialog”, domnilor suporteri. Încercați să vedeți că fotbalul nu e motiv de înjurături și de dat cu bâta în capul adversarului, ci o modalitate de a petrece în mod plăcut clipele libere de care dispunem. Faptul că asistăm la „meciuri” cu rezultate dinainte știute înseamnă doar un singur lucru: suntem dresați să fim așa! Ții cu CFR, ești fraier. Susții FCSB-ul, ești oaie. Speri că oltenii pot răsturna ierarhia, ești naiv. Unde mai e frumusețea sportului? De fapt, care sport când banii și interesele vorbesc?
V-a terorizat Talpan. V-a distrus impostura, iar justiția a confirmat-o. Ați rămas fecesebisti, adică neica nimeni fără identitate și fără stadion. Fiii ploii, cum s-ar spune. Dă din buzițe fecesebistule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.