Alte știri din fotbal
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru îi umple de bani pe campionii României
0
Numirea lui Baciu l-a surprins pe fostul campion cu FCSB: „Trebuie să vină cu ceva nou! Știe că patronul nu va fi de acord cu el”
0
Petre Grigoraș, șocat de situația Farului: „E doar vina jucătorilor”
0
Știri din fotbal internațional
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntare decisivă pentru titlu în Premier League » Echipele probabile + cote
0
Un fost fotbalist român este judecat în Anglia, după ce a înjunghiat un jurnalist la ordinul Iranului!
0
Ruben Amorim, aproape de revenirea în fotbal » Favorit să preia rivala echipei pentru care a scris istorie
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
bravo !!!
Nu înțeleg ce mai caută pe teren jucătorii Craiovei , daca nu au chef de fotbal. Apararea Craiovei,rigidă și lenta, a fost mereu in urma dinamicii de joc a constantenilor: se strecurau printre ei , chiar și pasele cu călcâiul ale constantenilor i-au pus în dificultate pe aerienii Craiovei din apărare.Lipsa de anticipație , culoare lăsate la discreția atacanților lui Hagi, un atac prea lent fata de organizarea rapida din apărare a constantenilor. Trebuie sa fii *** sa tot atunci într-una mingi in centrul aglomerat al apărării constantene când știi că nu prea ai jucători care sa sară la cap. Reghe a pierdut partitura tactica in acesta seara. La cum au aratat in seara asta , nu prea trag nădejde la mari schimbări în jocul oltenilor , la meciurile următoare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Echipa e praf, antrenorul e praf, jocul e șampanie răsuflată. Praf
halo!!! ***... asculta-lo pe Reghe ca stie mai bine... oricum acuma e clar pentru ce ati vrut sa jucati cu rezervele lui Faru... insist, ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali din Olt cu escala la Mogosoaia a primit un mare sut ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Profitorii din oltenia s-au vazut deja campioni ce si-au zis i-am facut pe CFR si ìi rezolvam si pe dobrogeni dar Gica le-a dat cu flit si uite asa se m-ai duce un an pentru olteni forta CFR !!!
Problema Craiovei e in interior. Cat timp Ivan si Bancu sunt pentru Rotaru “Dumnezeii” fara de care nu se poate, desi ambii sunt extrem de modesti, mai ales Ivan (mare “specialist” in calcaie, in rest vai de mama lui de atacant, fara lovituri de la 11m cifrele lui sunt ingrozitoare) nu se va obtine niciodată campionatul. Niciodată… Pe de alta parte, Rotaru nu are cu adevarat forta de a investi masiv (ceea ce a și recunoscut) și atunci “plimba” aceeași jucatori care atenție, niciunul nu a câștigat nimic. Acum îl ia pe Houri…și tot asa. Apropo, Gustavo ce o mai face?! Pe când inapoi și el?! Mitrita, intr-adevăr un jucător valoros, din păcate și el cu oscilații (azi de exemplu foarte modest). Singurul câștig real al acestei echipe, atât ca jucător cât și caracter este Laurențiu Popescu.
Se vede că lui Reghe nu-i mai face Prodanca tactica :)))) Nici schimbările nu i le mai face :)))
De asta era bun Neagoe, că le spunea de la obraz hoților, de nu știau unde să se mai ascundă reporterițele fecesebiste la interviurile de după meci. Bârsan = cioban din Țara Bârsei = *** fecesebist. (Bravo Gigi, ori la sărbătoare, ori la închisoare - Doamne Ajută!)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CSU n-a vrut să amâne meciul cu Farul ca să-i antreneze echipa lui Hagi pentru Helsinki. Le-a reușit. :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.