Alte știri din fotbal
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
1
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Nu e liniște înainte de Slovacia - România! Căpitanul a ieșit public și a lămurit presupusul conflict
0
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Un programator supărat a reconstruit site-ul ANAF în doar două ore pentru a ...
Libertatea
:))))) Bai, i-au desfacut pe toate partile, s-a terminat 2-0 in conditiile in care au mai ratat vreo 5 faze clare de gol, diferenta a fost imensa. Pe voi inca va mira cum a putut Farul sa ia campionatul, cum de au ramas ei in Europa, care nu sunt echipa de Europa, ca si cum nu stiu care ar fi... pai e simplu, sunt peste celelalte. Ca va bagati voi in cap ca CFR, FCSB si Craiova au nu stiu ce nume si ele sunt echipele de top... nu are nicio legatura, ca joc tactic, Farul e singura echipa din campionat care chiar joaca fotbal. Si desi stau mai rau fizic ca altii, au aia 2-3 jucatori peste media campionatului care le face diferenta. Ceea ce FCSB nu are, CFR se chinuie acum sa inchege. Craiova, cu tot respesctul, are un lot slab. Cativa jucatori complet supraevaluati, rupti la mijloc... adica degeaba va tot caludati cu Bancu, care pe langa faptul ca nu e chiar asa mare jucator, si daca ar fi, nu poti astepta sa-ti faca fundasul de banda diferenta.
..dar și Sepsi a jucat pe viață și pe moarte (doar) cu noi, voi ați avut victorii doar cu ei in play-off (prietenii știu de ce) și uite așa se scrie istoria in fotbal. Nu că îi condamn pe Farul sau Sepsi sau oricare joaca pe teren, doar așa putem spera că avansam -noi sau voi sau fotbal românesc. Ideea ar fi sa se joace pe teren toate meciurile, nu doar unele. Cat despre faptul că nu au acceptat ai noștri amânarea..până la urmă era previzibil că "o luam ***", am luat-o de fiecare dată când am incercat drumul lateral: am pierdut semifinala cu Voluntari când ne-am odihnit odinioară cu Viitorul, am pierdut finala cu CFR când am evitat meciul cu Astra, pierdem și acum cu Farul..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pune gigele o "mazgalitura" din Faro cum am pus eu din Lisabona :)) doar esti in Faro, nu? :)))
Nu avea cum să fie scorul invers cu Bancu și Ivan pe teren.
S-au scos craiolgutii, nu a vrut amanare si s-au intors cu zero puncte, felicitari! :)))))
Bine Mogoșoaia,sa o țineți tot așa!
Multumim Farul! Inca odata, clonaó du Mogosoaia a jucat fotbal sampanie :))))
Pentru toti nativii de dincolo de Caracal (cum privesti dinspre Constanta): principalii artizani ai victoriei Farului sunt...Rotaru si Iorgulescu, care nu au vrut sa amane meciul!!
Aurelian = o 5lu9@ , DA !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vorba personajului inspirat din cultura olteneasca, iegzista o iexplicatie :))))) 2-0, v-a dat-o hagi meritat, frumos, elegant, cat de cat :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.