Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Dar "mititeii" cum ti se pare??
In afara lui Balan care a marcat 5 goluri, ceilalti fotbalisti din atacul lui FCU n-au reusit mai nimic. FCU are penultimul atac din liga I, doar Chindia are mai putine goluri marcate . In atac trebuie sa surpinda Craiova; cei de la Farul se asteapta ca FCU sa se apare tot meciul si sa nu le puna prea multe probleme in atac.
Delegarea acestui arbitru chiar este dubioasa. Vom vedea in timpul meciului daca avea sau nu dreptate Mititelu. Antecedentele nu-i sunt deloc favorabile acestui arbitru.
Apelativul chiar este jignitor si nu era nevoie sa-ti spuna unul sau altul asta, trebuia sa te simti.
Mititeii se tem de arbitru dar ei sunt străini de fotbal. Băi neică, numai cu scandal nu merge nicăieri!
Daca apelativul respectiv era jignitor, il stergeau baietii de la cenzura fara ezitare. Dar de ce te simti jignit? "Clonache" asta vine de la sustinerea pe care o ai pentru Clona. Nici voi din "mititei" nu ne scoateti. Nu te-as fi suspectat de atata sensibilitate, la cate mesaje pline de "evlavie" ai risipit pe-aici...
Aici ai dreptate , dar cât te pricepi tu de jignești pe toată lumea ( ii numești clonache pe cei ce nu-ți convin ), mai abține-te tine de educație !
Lasa ghita bine ca sunteti tu si scooby mama omida :)) saracu tot visa ca bate Rapidul :))) poate stii si numerele la lotto sa va scoateti
In lotul plin de cascadori cu fluier al arbitrilor din Romania, asta e vedeta! El s-a remarcat nu doar prin vicierea rezultatelor unor meciuri la care a fost trimis, pentru ca vicierea rezultatului e deja un lucru comun in fotbalul romanesc, ci prin modul in care a facut-o, dictand penalty-uri la faze demne de cascadorii rasului. Simularea aia grosolana de la Ploiesti e "top"!
Du-te si verifica-ti "turchinetii", Clonache! Lasa premonitiile, ca nu-s de nasul matale!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.