Alte știri din fotbal
„Anomalia” Metaloglobus » Raportul financiar este șocant: salarii de Liga 2, zero la sponsorizări! Explicațiile
0
Marea promisiune a României, cu două Europene în CV, s-a prăbușit șocant și face dezvăluiri TULBURĂTOARE: „Am fost la psihiatru, la nebuni! Simțeam că mor!”
6
Screciu s-a convins după victoria cu CFR: „De când sunt la Craiova, simt că ăsta este cel mai bun grup”
0
Iuliu Mureșan a criticat un jucător: „Nu visez la cai verzi pe pereți”
1
Știri din fotbal internațional
Suspendarea lui Enzo Fernandez, fără efect! » Alt jucător vorbește despre Real Madrid!
0
Real Madrid - Bayern Munchen, în sferturile Ligii Campionilor » Harry Kane este așteptat să revină la oaspeți
0
Amenințare REALĂ » O jumătate de echipă, în pericol
0
Chivu glumește cu Diletta Leotta: „M-a întrebat de ce vreau să-mi scot geaca și să o arunc”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cea mai scumpă mașină vândută la licitație de ANAF are o taxă de ...
Libertatea
Cum poți să faci grătar la curte, fără teama că vei fi amendat
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Daca treceai si tu pe la scoala mai des, ce bine era.
Dupa ce ati furat-o la greu pe Hermanstadt mai ai tupeul sa vorbesti de FCSB...
Daca pe arbitri nici perspectiva unei posibile suspendari de 12 etape nu-i mai sperie, e grav. si in contextul in care in perioada asta mai mult ca de obicei toata presa sportiva si suporterii stau cu ochii si gura pe ei! si banuiesc ca au avut sedinte interne in care li s-o fi atras atentia, ma gandesc. in alta ordine de idei, daca Becali si-a pus in cap sa se califice in cupele europene, o poate face si din playout. ca parca locul 7 da baraj cu locul 3. ca locul 7 nu l-ar rata oricum, iar la baraj te fura de nu te vezi. gaseste un arbitru care pt suma 'corecta' e dispus sa isi incheie cariera
hai sa mutam atentia pe Dinamo, nu? amice , si daca se valida golul pt Slobozia si Dinamo nu mai reusea sa intoarca scorul, calificarea in playoff era oricum asigurata. nu e ca si cum ne-au bagat in playoff pe usa din spate. daca te uitai la meci, ai fi vazut ca nu a existat absolut nicio tenta proDinamo, din contra au fost 2 faze suspecte de penalty in favoarea lui Dinamo pe care nici nu s-au sinchisit sa le verifice cu VAR
Sa vezi ce urmeaza la derbiul vostru cu cainii de maine sau aia nu te prea intereseaza pentru tine primordial fiind FCSB.
pt 4 consoane-4 vocale, adica dnmaioul, albitru a scos din poarta lopta Sloboziei, pare mult mai grav
greseala de arbitraj, egalul favorizeaza fecesebeul, concluzie: .......o sa se zica ca sumnt acuzatii nedovedite :D fcsb nu prinde play-off-ul.
Vreți să vă dați seama de hoție? Uitati-vă la ce 11m au fluierat de-a lungul timpului și fuiericiul din teren și ăl de la VAR! Și mai ales cele acordate de cei doi efsiesbi-ului!?! Și veți vedea că cei doi nu sunt deloc "scrufuloși" în a arăta punctul cu var, ba din contră... Doar că săptămâna asta se lasă sec de brânză!
Ciudat că a fost încă greșeală ce favorizează fcsb! A câta oară? Stai să vezi ce urmează la Botoșani!
La saracia din Romania,prea multa patima,mai putina gandire.O pozitie intre primele 6 aduce cateva sute de mii de euro in plus.Se va juca pana in ultima clipa a campionatului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.