Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
2
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a prezentat trei scenarii privind PSD și guvernarea: ...
Libertatea
A uitat cineva intrarea lui Onea La Coman din sezonul trecut? Vă mai miră ceva ?
Nu bă proștii estului României , furați asta este problema !
Prostule , mai și semnalizezi ! În meciurile contra Universității Craiova ați primit 5 ( cinci penalty-uri , 3 moka … bă rușinea României taci …
Hoțul așa a câștigat ultimul titlu , penalty-uri fără număr …
Valoarea victoriilor din penaltiuri care nu au fost se vad in cupele europene, loc unde echipele ajutate isi arata limitele. Dupa umilinta de la Tiraspol, ar fi fost de dorit ca farul sa nu mai fie ajutata de arbitri; insa daca se juca pe bune, Voluntariul putea pleca neînvinsă, iar lui Hagi nu i-ar fi placut acest lucru.
Hagi este sustinut de camarila lui Zburleanu, nu conteaza ca in Europa se face de rusine de la infiintarea echipei machedonului.Farul nu este echipa lui Hagi, Campioana Romaniei nu trebuie sa ne faca de rusine ! Securistii, mana jos de pe Campionatul Romaniei!
Ca si toate celelalte echipe din campionat, in frunte cu fcsb, pe care le a insirat Hagi in campionatul trecut, fiind lider autoritar cap coada, si pare ca la fel va fi si in campionatul asta.
Farul este ajutat de arbitrii ca sa uite de umulinta cu Sheriff Tirapspor. Au primit penaltiuri pe care nici macar nu le-au cerut. Nu cred ca mai exista un campionat unde intr-un meciechilibrat una dintre echipa sa primeasca 3 penaltiuri. Mai mult arbitru nu a stiut cum sa frineze Voluntariul la orice tentativa de atac.
Dacă Farul lui Hagi avea un asemenea arbitraj cu Sheriff Tiraspol făcea scor cu moldovenii!!! Dar Hagi e bascan în tara lui... Arbitraj mai slab ca jocul!!! PS. Apropo, care e acel specialist? Din ce se vede pe reluări, Carnat lovește și mingea dar și capul adversarului!
Arbitral a gresit clar trebuia sa dea in plus doua penaltiuri la SALI destul de clare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.