Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius mută vina eliminării Braziliei pe Carlo Ancelotti: „Nu am fost niciodată vanitos”
0
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Reacția englezilor vine în minutul 27
0
Mondialul „demisiilor”! Încă un selecționer și-a anunțat plecarea după turneul final
0
Erling Haaland: „De obicei, așa se întâmplă. Încep să cred că este un dar de la Dumnezeu”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Totusi, nu a vazut nimeni unde avea ascuns Calcan electrosocul?!... Intreb fiindca ori de cate ori am vazut reluarile, nu am remarcat unde il tinea ascuns... Iozefini trebuie sa ia lectii de la Calcan...
In campionatul actual se cunosc deja superlativele : cel mai bun antrenor jiji becaliotul, cea mai buna echipa- Gaman, Chivulete, Barsan, Coltescu, Kovacs,Burleanu, Stoichita, Iorgulescu,si inca multi altii.
Bai GG-istule cum V-a dat Kovacs penalty la Craiova etapa trecută ?!? Compagno ăla e bunicel însă *** : TRIȘOR așa ca taci ca te faci de “ *** “ sau poate va reprezintă asta !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect , f.corect ii rezolva favorabil doua -trei faze importante pe meci asta este target-ul .
Se știe ca Gaman este in ansamblul de fluierași ai lui Becali!Iar Colțescu i-a confirmat penalty-ul din solidaritate olteneasca!
Fîcîsîbăul , este singura echipă din lume, care a furat în toate meciurile jucate . de la înființare și pînă acum . Este echipa protejată de sistem, unde arbitrul brichetă, plantat în acea funcție de Ghiță Becali și ***, asigură două-trei faze grele pe meci . Cu toate astea sunt la retrogradare !!! Dar sistemul nu doarme, îi va scoate de acolo !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La un meci in Europa sigur nu se dadea un astfel de penalty dar FCSB trebuie salvata asta e misiunea CCA !!
Saracul de tine, cum iti pierzi tu tipul uitandu-te la ceva care nu pricepi.
Într-adevăr, arbitrul Găman a fost mult mai sensibil în a proteja fcsb-istii și,în final, interesul acestei echipe.
Saracu' de tine!!! Cata prostie zace-n capsusorul tau minuscul!!! Mai ai frati???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.