FOTBAL  »  Superliga  »  FC BOTOȘANI - DINAMO

Cât mai rezistă în fotbal? :)) Reacția lui Iftime, după golul marcat de Dinamo în minutul 7

FC Botoșani - Dinamo | Valeriu Iftime, finanțatorul moldovenilor, a fost surprins de camerele TV complet deznădăjduit în lojă după golul marcat de „câini” în minutul 7.

Articol de GSP - Publicat vineri, 06 mai 2022 20:52 / Actualizat vineri, 06 mai 2022 21:08

Dinamo a început perfect meciul de la Botoșani, iar trupa lui Uhrin deschidea scorul în minutul 7. Găsit incredibil de liber în careu de Grădinaru, Pierret l-a învins la „scurt” pe Eduard Pap.

FC Botoșani n-a dat imediat replica, iar Valeriu Iftime, cu ambele mâini acoperindu-i fața, privea în gol în minutul 12 (foto).

Potecă spre baraj! În inferioritate numerică, Dinamo câștigă thrillerul cu 5 goluri de la Botoșani
FC BOTOȘANI - DINAMO 2-3