Alte știri din fotbal
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Cum arată echipele probabile + cotele partidei
0
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Liga 2, etapa #16 » Ultimele trei meciuri ale rundei se joacă duminică: programul complet + clasamentul
7
Amenzi drastice pentru FCSB după derby-ul cu Dinamo de pe Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
Stewarzii au intervenit în conflictul dintre tatăl lui Lamine Yamal și fanii lui Betis!
0
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Hai ma ca e pe bune..2-1 si locul 3 ptr moldoveni. Felicitari moldoveni..bravo croitoru, dar in primul rand mihai ciobanu..cunoscatorii stiu ce zic ,mai ales brailenii ! Sa iesi pe locul trei, deasupra unora cu cel mai bun lot, cele .ai mari salarii si jucatori de zeci de milioane..chiar e o performanta ! Sper doar sa nu o lase moale in play off!!!
Ce legatura are cu Botosani vs Iasi, bai prostule? De unde ai scos-o pasta cu Voluntari in cardasie cu Viitorul si Dinamo? Ai marmelada in loc de creier??
Au mai marcat jucatorii lui Rednic un gol!!! Oricum, pentru performantele viitoare, Strambu' mai poate aduce vreo 15 jucatori din Tara de Foc sau chiar din Stramtoarea Magelan!
mizerie de fotbal, blat pe fata, cata vreme exista becali, fotbalul va fi o mizerie
eu am scris de acum cateva zile cand se faceau calcule cum ar ajunge consonata pe 5 ca iftime n-o sa-si lase echipa sa depaseasca pe consonati in clasament.si prin absurd daca de acest meci depindea accesul in play-off a fc patruconsoane, iftime sacrifica echipa si juca in play-out.
Ce nu stie lumea deja pariul garantat? X pauza 2 Final?
Clar..mai e din meci. Dar am vrut sa profit de moment :)))
:) fcsbist
stai sa se termine meciul mai intai.
Blat cat casa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.