Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
12
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
1
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
14
Știri din fotbal internațional
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Alvaro Arbeloa, după al doilea eșec pe banca lui Real Madrid: „Le-am spus și jucătorilor”
0
Mourinho a scos-o pe Real din Top 8 și a pornit o rafală de atacuri: „Fac apel la unii să nu sară de la balcon”
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Prostalaule, Dinamo joaca corect cu juniorii si o sa retrogradeze, iar astia carora le tii tucalu' o sa fie bine mersi cu mijloace necinstite. Nu trebui sa fii mare specialist sa vezi ca debordeaza de energie si vitalitate o gloaba ca Belu care a fost catastofa peste tot (la Astra, la FCSB, la Hermanstadt), pana sa joace la Rapid. Deodata e precum calul lui Fat Frumos, mananca jaratic!
Da ma, sigur, cum sa nu, 1 la fcsb cu Sepsi chiar e un pariu de pus cu mintea la halul in care arata *** ciobanului :))) Hai canta la alta masa, in seara asta te-ai dat de gol definitiv :))) Am vazut si noi pe-aici cum au bufnit template-urile cu Edi facatorul de minuni, mesajul tau se inscrie fix pe linia aia :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bre, l-a pariuri niciodata nu pariezi cu inima!
Geogica, vizionarea in exces a filmelor S.F dauneaza singurului neuron functional! Ai grija !
Echipele feroviare domină clar campionatul! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, stim ca 1 la fcsb ar fi rezultatul perfect pentru tine :))) UPS, TI-A SCAPAT PORUMBELUL :)))
Urmărește linia de fund, băieți de Națională!
Ce penibil ești bai frustratule. Ia spune tu, Urziceni când a câștigat titlul ce vedete a avut? Sau a avut o echipa bine sudata? Da nah, te pricepi la fotbal cum se pricepe și vecina ta de la parter ????????????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce? Cumva ca Barsan nu l-a eliminat pe Seroni? Exact cum a facut Gaman cu De Noojer !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.