Comentarii (23)
endeavour  •  01 August 2020, 19:49

Primaria voluntari baga banii comunitatii intr-un fotbal gigist blatist!

tequlix  •  01 August 2020, 15:35

Dar bani publici de sunteti finantati de primaria voluntari ?? Poate ne explica si noua primaria , cand o sa incetam cu finanatarea din banii mei si a tuturor romanilor ca unii jucatori sa si incaseze salariile ?? Unde e competitia corecta ?? Privatele se chinuie sa gaseasca bani, iar primaria aloca oricum din bani tuturor cetatenilor bani in fundu fotbalistilor, e corect ?? Hai bah astia care faceti gura cu echipa si ne numiti echipa circului de stat

arlechinul.gigist  •  01 August 2020, 13:56

Iosifeeee, poti sa-ti schimbi nick-ul de 1.000.000 de ori ca pe tine prostia proverbiatl te demasca si cand te ascunzi ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1745flo  •  01 August 2020, 12:59
Postat de 99pch pe 01 August 2020, 11:42

Citez: “niciun junior din cadrul academiei nu a fost depistat cu temperatură.” Aloo Voluntariiiii.... pai febra este una, temperatura este alta. Deci aveti, sau nu temperatura? Poate va referiti la (***).

Echipa finului Pandele se testează de Covid tot la clinica nașului JJ? Sau lor le ia doar temperatura?

Tihamér Takó  •  01 August 2020, 12:28

In liga 2-a cu Dinamo: manegement defectuos;probleme financiare;joc slab,de nivelul matineului;atmosfera bolnava in cadrul echipei;zvonuri despre eventualele aranjamente facute in spate cu unii decidenti politici in vederea salvarii de la retrogradare si finantarii echipei .

skins_berceni  •  01 August 2020, 12:26
Postat de 99pch pe 01 August 2020, 11:42

Citez: “niciun junior din cadrul academiei nu a fost depistat cu temperatură.” Aloo Voluntariiiii.... pai febra este una, temperatura este alta. Deci aveti, sau nu temperatura? Poate va referiti la (***).

Tace drecu din gura, la voi si cainii de la saftica au covid ... eu unul nu as juca impotriva voastra, as propune sa pierdeti toate meciurile la masa verde datorita numarului excesiv de mare de covizari.

Kevin Mann  •  01 August 2020, 12:08

Așteptăm Dinamo înapoi în Liga 1 peste 5-6 ani. :)

99pch  •  01 August 2020, 11:42

Citez: “niciun junior din cadrul academiei nu a fost depistat cu temperatură.” Aloo Voluntariiiii.... pai febra este una, temperatura este alta. Deci aveti, sau nu temperatura? Poate va referiti la (***).

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jsecada  •  01 August 2020, 11:38

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska_filipineza  •  01 August 2020, 11:34

ca d14amo a fost, este si va fi intotdeauna cel mai detestat club de fotbal din Ro este indubitabil, greu de inteles e de ce LPF si FRF incearca sa salveze de la disparitie d14amoul

  • 1
  • 2
  • 3