Alte știri din fotbal
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Un meci care a aratat exact identitatea celor 2 cluburi. Adica echipe mici si fara viitor in aceasta componenta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ușor, finanțatorule, să nu-ți crape pipota, ar fi păcat.
Mircea,de penalty-ul neacordat Voluntarilor nimic?
Impresionanta schimbarea de atitudine a jucatorilor. Jocul e din ce in ce mai exact, se vede ca se calibreaza relatiile de joc si ca au iesit din pasa aia neagra... Daca progreseaza in ritmul asta sa nu se mire nimeni ca va prinde o cupa europeana daca nu chiar titlul. Se vede mana de antrenor, antrenor.
,,Le-am spus ca Bucurestiul e frumos,se pot distra bine aici''.Pe bune ca asa le-ai spus?Eu credeam ca vrei sa-i legitimezi la Dinamo si ca vreti sa prindeti play-off-ul.Dar daca vin doar ca turisti ce faci ca normal ei vin la serviciu mai nenea antrenorule presupun.
Jiji, ce facusi, mah? Esti dinamovist acum?! Treci in celula!
Ii bubuim pe stelisti, ce le am dat 3 goluri in tur acum, le dam 7
Doamne ajuta sa vina jucatorii.Avem nevoie de jucatori in locul lui katikas , cooper , hanca , corbu si popa absolut urgent.Dezastre nucleare.Fundas central , fundas dreapta , mijlocas la inchidere , atacant si inca un mijlocas ofensiv/banda.Si asta pana in iarna cand mai trebuie sa vina 5-6
PURIULE..ADU CAT MAI REPEDE JUCATORI ....E CA ASTIA PCARE I TOT FORTEZI IN ECHIPA..NE MANANCA FICATII..YO LA 50 AI MEI LE DAU LECTII UNORA DE II TOT BAGI TU..N AU CREIER N AU VANA..FAC PE EI CAND AU MINGEA SI NU TIU CUM SA SCAPE DE EA..N AM VAZUT UN DINAMO ASA DE JOS NICIODATA.. PATRONUL ARE VINA PRINCIPALA..DACA NE SCAPI SI DE EL ITI VOM FI RECUNOSCATORI ..PE VIATA.. PIANISTULE..*** ..***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.