Comentarii (26)
1805213859545810
Adrian Constantin Sendroiu  •  02 Martie 2019, 21:44

3 egaluri cu ultimele 3 clasate, o victorie terorista in fata Craiovei, la 2-1 pt olteni Avram s-a dezlantuit, gol dintr-un offside urias apoi penalti dupa o simulare ridicola, plus doua eliminari gratuite la Craiova in locul a doi fecesebisti care trebuiau eliminati. Meciuri proaste, mai slabe ca in perioada Dica. Echipa puscariasilor ramane cu un singur meci pozitiv, cel cu Sibiul, ciudat acel meci. Nu merita nici sa prinda playofful

csasteauabucuresti
csasteauabucuresti  •  02 Martie 2019, 21:29

Doliu in redacție, dar si la *** Sport ... Pana si Naum il introduce pe ne-a jjjijii ca “patronul fcsb” :-)))) Iliuta a citit cometariile de pe forum si supune ca nu face nimeni 3 schimbări la pauza fara a fi vorba de accidentări si ca Teja e degaeaba, un alta marioneta ca si Dica, schimbările ii vin prin sms :-))))

dakesis
dakesis  •  02 Martie 2019, 21:33

Gașca Savuroasă de Pseudojurnalisti se dă de ceasul morții:)))

2169530343107792
Casariu Mihai  •  02 Martie 2019, 21:33

La FCSB IQ este sub 30.Nu stiu nici fotbal,nici altceva.Categoria tâmpiței.

lapusneanul
lapusneanul  •  02 Martie 2019, 21:39
Postat de steauacampioana100 pe 02 Martie 2019, 21:28

atacul este fenomenal,peste toate echipele cu mult,dar apararea este dezastruoasa. trebuie facut ceva,sper ca,cristea ala sa reuseasca sa faca ceva. oricum,am avut atatia suspendati la meciul cu voluntari ca a ajuns sa joace texeira 90 de minute(daca nu lua rosu,juca 90 de minute).

hahahaha.....prostea, o echipa cu atac fenomenal marcheaza cel putin un gol mai mult ca adversarul....indiferent ce face apararea...

poison
poison  •  02 Martie 2019, 21:34
Postat de mioriticul pe 02 Martie 2019, 21:30

Sa vina Dica!

E regretat Dica. Hehe! Cu Dica aveau locul 2 asigurat. Cu Teja locul 3 sau 4 scrie pe FîCîSîBî.

lapusneanul
lapusneanul  •  02 Martie 2019, 21:34

cratoiule, e vorba de galben-albastrii...nu incerca sa fentezi ...adevarul.:)

dinamo_fan
dinamo_fan  •  02 Martie 2019, 21:25

sunteti ok acolo in redactie ? hai ca a intrat gigel pe digi. aveti 10 articole garantate pana la miezul noptii.

juliusmad
juliusmad  •  02 Martie 2019, 22:56

"norocosul" rezultat cu craiova?? pai am condus meciul de la inceput pana la final. si azi ama vut multe ocazii de gol dar nu s-au materializat. ma rog, articol pentru cei trei postaci care isi pierd vremea pe aici :)))