Izabela Iuliana Nazare  •  13 Octombrie 2020, 13:07
Postat de liviuemil pe 12 Octombrie 2020, 21:14

Si la urma urmei: cine sinteti voi ?????

DOAR DINAMO BUCURESTI ,mai tii minte !

Izabela Iuliana Nazare  •  13 Octombrie 2020, 13:04
Postat de Paulina Pavel pe 12 Octombrie 2020, 17:20

Ai tras o concluzie de ai dat-o de pamant. Nu trebuie sa fie Dinamo 'canpioana' pentru ca asa vrea Mihali. Dar arbitrii trebuie sa-si faca treaba impartial din toate motivele de pe Pamant. Unul ar fi ca altfel, cei care se cred mari fotbalisti pe plan local ajung in lume si nu inteleg ce li se intampla, de ce arbitrul nu e impresionat de plonjonul lui, de ce nu i se mai leaga jocul cum era el obisnuit, de ce nu mai bate vantul dinspre poarta lui... si sta si se intreaba apoi unde a gresit de ne-a dat Norvegia cu terenul in cap. Daca arbitrul le da mura in gura, ei nu vor avea niciodata dilemele astea atunci cand inca mai pot invata si mai pot creste.

Relicva oribila esti tu tartane ! de ani de zile repeti aceeasi partitura ,ca un papagal ce esti . Ai grija de oile tale !

surendranath.dasgupta01
surendranath.dasgupta01  •  13 Octombrie 2020, 10:54

Buna ziua, domnule Mihali ! Va respect, insa, acest lucru nu are nimic de a face cu realitatea din teren si cu acuzele dv. In primul rand spuneti ca ati avut un penalty neacordat in min 88. De fapt faza respectiva se petrece in min 93(mai precis min 92.23 sec) iar dupa analiza va pot spune cu certitudine ca sunteti in eroare. Apoi cele doua penalty-uri de care Steaua a beneficiat in min 49 si 95(mai precis min 94.10 sec) sunt foarte clare fara niciun dubiu. Spuneti ca meciul a fost prelungit pana in min 100. Fals! Jocul a fost prelungit cu 4 minute. In min 3 de prelungiri (mai exact min 92.23 sec)exista faza pe care dv o considerati litigioasa in urma careia jucatorul dv implicat (Cristea) primeste ingrijiri medicale aprox 1 min. Logic jocul a fost prelungit inca 1 min iar in min 94.10 sec se acorda penalty clar pentru Steaua, jocul fiind prelungit pentru a se putea executa lovitura de pedeapsa. Domnule Mihali, tineti minte ce ati strigat juc dv la aceasta faza? Va spun eu:"Cate penalty-uri mai trebuie sa faci mai baiatule?"Ati avut 1-0 la pauza, ati avut 2 situatii in prima repriza in care ati ratat singuri cu portarul iar acum veniti si ne spuneti ca ati fost furati de arbitri? Stiti ce ati uitat, exista filmarea pe net si oricine poate vedea fazele incriminate de dv. Penalty pentru Steaua min 49 si 94.10 plus faza din min 92.23. Sunteti intr-o eroare grava si incercati sa ne prostiti in fata negand evidenta. Macar pentru cei care se pricep ar trebui sa fiti mai p

creeperno
creeperno  •  12 Octombrie 2020, 22:41

Numai daca n-ai avea ce face cu banii tai, ai arunca cu ei in arbitrii de la juniorat. Aici n-a fost furt ci a fost mare incompetenta din partea arbitrului si ar trebui suspendat 1 an din a arbitra in Romania. Asta sa fie valabil si pentru ceilalti arbitrii, iar cand nu se mai gasesc romani sa arbitreze, luam straini fara problema

liviuemil
liviuemil  •  12 Octombrie 2020, 21:14
Postat de who.you.are pe 12 Octombrie 2020, 20:08

*** astea gigiste nu castiga fara penaltyuri inventate! Niste mizerii!!

who.you.are
who.you.are  •  12 Octombrie 2020, 20:08
Postat de who.you.are pe 12 Octombrie 2020, 20:07

Mortii mamelor lor de hoti nenorociti!! fc5bistii cei mai nenorociti oameni!!

who.you.are
who.you.are  •  12 Octombrie 2020, 20:07

tutan_camon
tutan_camon  •  12 Octombrie 2020, 19:49

Ce le place capșunarilor să își pună fustele în cap, ce jenant să nu știi sa pierzi cu demnitate. Milogii!

mitralieraluidorel
mitralieraluidorel  •  12 Octombrie 2020, 18:14

Penalty’ul a fost acordat in minutul 94:12 secunde,iar golul 2 a fost marcat 40 de secunde mai tarziu ... 94:52 ! Domnul Mihali minte spunand ca penalty’ul a fost acordat in minutul 100. Meciurile celor de la FCSB U19 si U17 sunt pe internet postate ✌️