Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu începe pregătirea meciului cu Turcia! Ce va face selecționerul României săptămâna viitoare
0
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Nu mai căutăm”
0
Mihai Stoica, la capătul răbdării cu jucătorul de la FCSB: „E pe cont propriu, să fie sănătos! S-a anturat cu cine nu trebuia”
1
Metaloglobus vs. Ianis Hagi » „Lanterna roșie” a Superligii a anunțat adversarele din Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Liam Rosenior, la ultimul meci înainte de a semna cu Chelsea? » Ce a făcut Strasbourg în campionat pe terenul lui Nice
0
Juventus și-a complicat situația cu o nouă greșeală și diferența până la lider crește
0
Espanyol - Barcelona, derby catalan în etapa #18 din La Liga » Ocazii importante irosite de gazde!
0
Arsenal, victorie mare în Premier League! Show cu 5 goluri
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
O cameră video cu inteligență artificială a înregistrat peste 1.000 de ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
SUA se vor ocupa de petrolul din Venezuela, spune Donald Trump
Libertatea
Nici o grija ciobane, "fratele" asta cartonat va fi alaturi de tine cata vreme il platesti, nu pleaca de bunavoie oricat l-ai umili :))
un nimeni,terranovaaa.
primul care tre sa plateasca e cici... Dar daca e Fariseu Fatarnic ce sa-i faci...
Daca mm e frate random ce este?
Mihai Stoica si-a dat demisia acum cativa ani. Dupa 2-3 luni l-a sapat pe Narcis Raducan si s-a reintors, din pacate pentru rezultatele echipei. MM si-ar gasi de lucru pe la televiziuni.
Gigi, cumpără o licență din asta PRO(steală) , cât să te coste și treci pe bancă să terminăm odată cu toate știrile astea !
Cata nedreptate pe lumea asta imi apar patronul cum pot si la emisiuni tv.si facand ironii pe fb ma cert inclusiv cu cei care sustin fcsb pe siteuri de sport aparand deciziile lui mut falca suporterului contestatar din tribuna suport ocarurri de peste tot si ajung sa fiu aruncat precum o planta vestejita?
Ciugulește și fiică-sa bani de la oier. E și ea angajată la club. Un personaj sinistru. O rușine de om.
Inca odata i spune lu Stoica ca il tine de mila....are dl. Presedinte un tupeu....
Are un venit bunicel și constant pușcăriașul de M.M ..de la celalalt pușcăriaș Gigi. De ce ar renunța la venituri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.