Alte știri din fotbal
Variantă pentru Rapid » Nigerianul din prima ligă portugheză propus în Giulești
0
Cine a fost și ce a ajuns » Fostul căpitan de la FCSB e la un pas să fie dat afară de altă echipă din Superliga
0
N-a mers în cantonament cu echipa, iar situația lui a fost stabilită: nu va mai juca la FC Argeș!
0
Aflată într-o situație disperată, CFR Cluj ia o decizie fără precedent
2
Știri din fotbal internațional
Inter - Bologna, meci dificil pentru Cristi Chivu în etapa #18 din Serie A
0
Gonzalo Garcia a scris istorie la Real Madrid! A intrat într-un top select alături de Ronaldo Nazario și Van Nistelrooy după hattrickul cu Betis
0
Calificare în sferturile Cupei Africii pentru Maroc, după o performanță istorică a jucătorului de la Real Madrid
0
Manchester City a scăpat victoria la ultima fază cu Chelsea! Egal dramatic pe Etihad în derby-ul etapei #20
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
România va trimite până la 5.000 de militari în misiunile și operațiile ...
Libertatea
Trei cazuri medicale bizare care au uimit lumea: cum a rămas o tânără ...
Adevărul
Parteneriatul Genoa-Rapid, sub comanda lui Dan Șucu, 12 luni mai târziu » ...
GSP SPECIAL
Cum a câștigat un parior 400.000 de dolari, după ce a prezis suspect soarta ...
Libertatea
Nici o grija ciobane, "fratele" asta cartonat va fi alaturi de tine cata vreme il platesti, nu pleaca de bunavoie oricat l-ai umili :))
un nimeni,terranovaaa.
primul care tre sa plateasca e cici... Dar daca e Fariseu Fatarnic ce sa-i faci...
Daca mm e frate random ce este?
Mihai Stoica si-a dat demisia acum cativa ani. Dupa 2-3 luni l-a sapat pe Narcis Raducan si s-a reintors, din pacate pentru rezultatele echipei. MM si-ar gasi de lucru pe la televiziuni.
Gigi, cumpără o licență din asta PRO(steală) , cât să te coste și treci pe bancă să terminăm odată cu toate știrile astea !
Cata nedreptate pe lumea asta imi apar patronul cum pot si la emisiuni tv.si facand ironii pe fb ma cert inclusiv cu cei care sustin fcsb pe siteuri de sport aparand deciziile lui mut falca suporterului contestatar din tribuna suport ocarurri de peste tot si ajung sa fiu aruncat precum o planta vestejita?
Ciugulește și fiică-sa bani de la oier. E și ea angajată la club. Un personaj sinistru. O rușine de om.
Inca odata i spune lu Stoica ca il tine de mila....are dl. Presedinte un tupeu....
Are un venit bunicel și constant pușcăriașul de M.M ..de la celalalt pușcăriaș Gigi. De ce ar renunța la venituri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.