Alte știri din fotbal
Dinamo - Motor Lublin, al doilea amical al verii pentru „câini” » Echipa de start aleasă de Nuno Campos
1
Pancu nu poate face nimic » Se întoarce la Rapid doar ca să-și rezilieze contractul
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
2
Credea că vine la U Cluj, dar e aproape să fie deturnat de un alt club de play-off: „Vreau să joc”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Săpunaru și-a ales favorita la Campionatul Mondial: „100%! Dar ați văzut și Argentina ce echipă are...”
0
Mauricio Pochettino i-a cucerit definitiv pe americani » Decizia aflată înaintea duelului din „16-imi” cu Bosnia!
0
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial » Echipele probabile
0
Iranienii au mai lăsat o scrisoare în vestiar: „Asta valorează mai mult decât un meci trucat!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Bă, da sau nu!? De ce eviti răspunsul!? :-)))
Adică o lozincă pentru tine!
Încă odată: dacă sunt sau am fost bugetar sa ai tu 7 ani de ghinion!? Altfel sa am io! Hai sa te văd! :-))) PS: Dacă nu ai fi fcsbist provincial ai știi ca asta cu “ banii tai sunt cheltuiți necorespunzător” este o lozinca pt prosti! :-)))
Dacă n-ai fi bugetar, ai judeca normal. Ți-ar părea rău că și banii tai sunt cheltuiți necorespunzător. Nu l-ai mai peria pe idolul tau cu apelativul "domnul". Dar tu cum ești un atârnător asta e. Și nu uita: ești monumentul prostiei! Mai sus nu se poate!
Si dacă nu sunt bugetar (si nici nu am fost vreodată!) sa nu mai apuci tu sa vezi vreodată FC fcsb campioana!? :-))) Nu uita un fapt: “fcsbismul e sinonim cu prostia!” :-)))
Da măi monument al prostiei! Dacă te ducea cat de cât bostanul nu ai fi putut tine cu o unitate bugetară in confruntarea cu privații. Dar tu cum ești atârnător la buget, ești obligat să ții cu bugetarii.
Legat de prostie: esti fcsbist și cu asta orice discuție se încheie! :-)))
Ce să zici și tu? Suferi, ce să faci?La prostie nu te întrec! N-am cum! Ești campion! Dacă ar trebui să se construiască un monument al prostiei, ai fi modelul ideal! Văd că tu ești "cine zice ăla e". Olimpic...ule! Bravo prostovane!
Cand faci acest gen de presupuneri bă provincialule, practic te dai singur de gol, ele fiind oglinda propriei existențe și complexelor de inferioritate (când eram copii era “cine zice, ăla e!”). Dar când ești prost, ești prost … olimpic … ule! :-)))
Da, te întâlnești cu prietenii. Nu cu familia, că n-ai. Și am dubii în privința faptului că ai prieteni. Cine ar vrea un prieten ca tine? Și dacă tot ai ieșit cu prietenii, stai pe GSP? Nu prea se leagă ceva prostovane! Scoala îți folosește prostovane, în orice moment. Ție nu, că nu ai frecventat-o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.