Alte știri din fotbal
Rapid forțează ultimul transfer al iernii » Partizan Belgrad vrea să scape de jucător
0
Statisticienii au refăcut calculele la play-off după ultima etapă » „Rundă groaznică”: FCSB pierde teren, există o mare câștigătoare
0
Adrian Mititelu s-a convins: „El e cel mai mare trădător din istoria Craiovei!”
0
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Scandalul „Upamecano” ia proporții! » Un fost internațional o pune la colț pe Bayern: „Sunt doar pasageri! O rușine!”
0
Puțini știu asta! Jefte Betancor, „călăul” lui Real Madrid, a luat o pauză de la fotbal: „Am lucrat ca electrician”
0
Eroul Emil Audero e anti-Lovin: „Mă durea genunchiul, însă problema se afla în interiorul meu! Suspendarea meciului pentru așa ceva nu mi se părea deloc corectă”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
După ce armistițiul convenit de Trump și Putin s-a terminat, Rusia a atacat ...
Libertatea
lasa ca o sa ia clona fc r de la Steaua din liga 1 5. ca 3 au tot luat,urmeaza 5. clona fc r nu este rapid.
Cine ne-a anunțat mă prostovane provincial!? TASul!? :-)))
Corect, însă dacă ai stadionul tău chiar nu te poate da nimeni afara. Cu chiria nu ești niciodată sigur, mereu depinzi de toanele proprietarului.
Chiar nimic, doar l-am citat pe cel care îți finanțează echipa … :-)))
Un "bulgar" intervine, asa trebuia sa continui, din acela cu ceafa groasa și cap mare.Eu, nu ma cert cu nimeni, nici cu tine, doar constat
Arcul era un stadion pe care inca nu luase fcsb 5 goluri în cupele europene? Se va remedia imediat și asta!:)))
Corect!
cand 2 zecesebei se cearta, priceless.
iarasi crede prostul sempre ca clona recas este adevarata poli timisoara. Steaua are stadionul Steaua arena aka national arena,acolo am jucat peste 90% din meciuri. suntem ros albastri si avem palamres din 1947 si pana astazi. de aia am si primit coef. uefa in plus pentru castigarea cce. culmea este ca suntem singura echipa din Romania si din liga 1 care putem demonstra ca nu suntem clona.
Iar te au banat și ai schimbat punctele și liniile?? :)) Ce ai mai zis de data asta ca nu au fost articole de scandal. Zici ca ești Firicel. Numai ala își ia cartonașe roșii constant :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.