Comentarii (329)
roja__azul
roja__azul  •  15 Ianuarie 2021, 23:15

Chiar voiam sa te intreb: Boloni sau Kaoklai Kaennorsing?:)) Pe al doilea l-am ales ca sa-ti fac pe plac, ca tot iti place Asia!:)) Recunosc, l-am luat cu copy-paste, pentru ca are un nume....:))

roja__azul
roja__azul  •  15 Ianuarie 2021, 23:11
Postat de undoi3 pe 15 Ianuarie 2021, 23:02

am trei medici stomatologi in familie ,nu e stres!:))

Din aia care scot sau din aia care pun!:))

roja__azul
roja__azul  •  15 Ianuarie 2021, 23:08
Postat de lupu68 pe 15 Ianuarie 2021, 23:04

Vezi ca sunt vigilenti baietii de la gesepeu si la ora asta! Te fac stelute-stelute. Aduca franjuri. Nu mai poti vorbi liber decat daca le accepti parerile. Adica daca intri in carantina cu tot neamul. Ca asa vor ei.

3 galbene pe ziua de azi! E o performanta! Bine ca-i lasa pe "inamici" sa zburde liberi, indiferent ce tampenii debiteaza!

1618241801598332
Catalin Tutuman  •  15 Ianuarie 2021, 23:05

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lupu68
lupu68  •  15 Ianuarie 2021, 23:04
Postat de roja__azul pe 15 Ianuarie 2021, 23:00

Pastreaza-ti banii si hai la o bere cand se mai incalzeste vremea! ***))

Vezi ca sunt vigilenti baietii de la gesepeu si la ora asta! Te fac stelute-stelute. Aduca franjuri. Nu mai poti vorbi liber decat daca le accepti parerile. Adica daca intri in carantina cu tot neamul. Ca asa vor ei.

roja__azul
roja__azul  •  15 Ianuarie 2021, 23:04
Postat de lupu68 pe 15 Ianuarie 2021, 22:58

L-o fi incercat Covidul si s-a infricosat. Bine ca avem experti "independenti" ca el, sa ne deschida ochii. In fapt, DIGI SI CU GSP SUNT MAI TARI CA DSP! Sau asa ar trebui...

Suna a lozinca asta!: ) Ar trebui sa-si faca meseria asa cum trebuie, ca niste profesionisti ce se pretind a fi si sa-i lase pe cei de la DSP sa si-o faca pe a lor!

1618241801598332
Catalin Tutuman  •  15 Ianuarie 2021, 23:04
Postat de roja__azul pe 15 Ianuarie 2021, 22:41

Au avut ocazia aia mare prin Radut si voiau 2-0 la pauza! Neagoe e din alt film! Pai noi i-am calarit pe CFR in Gruia, vlad nu a avut absolut nimic de aparat si am pierdut prin autogolul lui OV.Popescu! Ghinion de nesansa!:)) fotbalul e pe goluri, cum spuneai!:))

ce sa i spui ca e prieten cu *** ala de piturca....toata baza in poarta...un antrenor mic si asa moare ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pigforever2
pigforever2  •  15 Ianuarie 2021, 23:03
Postat de undoi3 pe 15 Ianuarie 2021, 23:00

pai asta e ideea ,ca prezenta lui ,stirba ,la munca, imi deranjeaza retina!

Daca nu ai ce face! Cum sa-ti pieri vremea cu Naum sau Samuila? Nu mai urmaresc in viata mea productii ce se vor de analiza si de fapt sunt o scaldatoare in noroi.

undoi3
undoi3  •  15 Ianuarie 2021, 23:02
Postat de roja__azul pe 15 Ianuarie 2021, 23:00

Pastreaza-ti banii si hai la o bere cand se mai incalzeste vremea! ***))

am trei medici stomatologi in familie ,nu e stres!:))

roja__azul
roja__azul  •  15 Ianuarie 2021, 23:00
Postat de undoi3 pe 15 Ianuarie 2021, 22:55

personal donez 1000 euro pt Naum sa-si puna ceva dinti ,nu mai suport sa-l vad la tv asa ...

Pastreaza-ti banii si hai la o bere cand se mai incalzeste vremea! ***))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • •••
  • 33
Comentează