Comentarii (329)
undoi3
undoi3  •  15 Ianuarie 2021, 22:55

personal donez 1000 euro pt Naum sa-si puna ceva dinti ,nu mai suport sa-l vad la tv asa ...

lupu68
lupu68  •  15 Ianuarie 2021, 22:52
Postat de roja__azul pe 15 Ianuarie 2021, 22:38

Probabil!:) De unde atata ura..e greu de inteles!? E o campanie anti-Steaua, orchestrata de GSP si Digi!

N-am crezut ca Naum e atat de ilogic. Trebuia sa intram in carantina, pentru ca "pandeste moartea". Incredibil, ce argumente de *** au si GSP si DIGI!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

foxy
foxy  •  15 Ianuarie 2021, 22:47
Postat de foxy pe 15 Ianuarie 2021, 22:45

Daca recunosc, pot sa iau dor galben si sa mai stau un pic pe aici?:)))

Daca apare "guma"am iesit!:))Nu e razboiul meu!:)))Sunt aici sa aud doua trei *** din partea DDB si dorm bine!:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja__azul
roja__azul  •  15 Ianuarie 2021, 22:43
Postat de foxy pe 15 Ianuarie 2021, 22:36

*L-a

Aaaaaaaa, e grav de tot, foxane! Fault, penalty si..eliminare!:)))

undoi3
undoi3  •  15 Ianuarie 2021, 22:42
Postat de foxy pe 15 Ianuarie 2021, 22:41

Stiu!Pot sa fac greseli cate vreau!Uraa!:)))..E beat!..Are "chek poin"t dupa ora 12 PM!:)))***:)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

foxy
foxy  •  15 Ianuarie 2021, 22:41

Stiu!Pot sa fac greseli cate vreau!Uraa!:)))..E beat!..Are "chek poin"t dupa ora 12 PM!:)))***:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

johnwick
johnwick  •  15 Ianuarie 2021, 22:36
Postat de luciann pe 15 Ianuarie 2021, 22:32

Mda, cam asa e! Era interesant Dugandzic ala de la Botosani!

am dat 40 de goluri, aproape că mere și fără

foxy
foxy  •  15 Ianuarie 2021, 22:36
Postat de foxy pe 15 Ianuarie 2021, 22:35

La luat Viitorul Pandurii!:)))

*L-a

bast
bast  •  15 Ianuarie 2021, 22:34
Postat de roja__azul pe 15 Ianuarie 2021, 22:33

Bah, voi sunteti normali? Inca un galben? Pentru ce ?:((

că nu suntem în carantină

roja__azul
roja__azul  •  15 Ianuarie 2021, 22:33
Postat de undoi3 pe 15 Ianuarie 2021, 22:29

si pe mine de un dus! lung...

:))

  • 1
  • •••
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • •••
  • 33
Comentează