Comentarii (11)
bigdeal
bigdeal  •  04 Mai 2017, 16:05
Postat de dogbv pe 04 Mai 2017, 13:37

DACA nu marca Zlatinski in minutul 90+3, Dinamo era acum pe primul loc si era favorita la titlu! DACA un arbitru (prea neinsemnat sa-i dau numele, dar il cunoasteti) acorda penalty la faultul in careu grosolan si marsav al lui Pintilii asupra lui Petre Jr. si DACA Dinamo egala la 2 in meciul respectiv, era acum pe primul loc, la 2 p de Viitorul si la 2 de FCSB. DACA Hanca rata al doilea penalty si ramanea 1-1, DACA nu aveam playoff? DACA Nostradamus nu ar fi trait? DACA...DACA...DACA...?

Daca Romera era sanctionat cu cartonas rosu in minutul 58 al meciului cu Steaua, pt un fault cu ambele talpi pe gamba (Tamas a luat rosu cu Viitorul pt asa ceva), care crezi ca era situatia in clasanent?

andyandrei2015
andyandrei2015  •  04 Mai 2017, 14:35

fcdb nu merita nici in playoff,noroc ca a jucat steaua corect,si cu arbitrii,voi ati fi ultmii care sa va plangeti de arbitrii,asa ati castigat mereu titluri cu arbitrii,rasilor,fcdbramanerusinea EUropei !

alenb
alenb  •  04 Mai 2017, 13:52

Si daca nu obtinea/primea penalty in min 96 dupa meci in care n-a avut nici ocazie clara, cum era? Nu poti acesti "daca" sa-i interpretezi cum iti convin mereu, dinamo nu a aratat de campioana, nu are lot de campioana.

dogbv
dogbv  •  04 Mai 2017, 13:37

burgman
burgman  •  04 Mai 2017, 12:52
Postat de stelbz pe 04 Mai 2017, 10:16

Am ajuns sa ne agatam de.....DACA ! Daca noi castigam cele doua partide iar ceilalti se incurca iesim campioni.... DACA si iar DACA ! Pai noi puteam castiga foarte clar cu Viitorul..... DACA nu ratam 8-10 ocazii, ....si chiar puteam obtine un punct cu Dinamo DACA....... Amorim nu facea alunecarea prosteste in careu....Sau DACA ..... Reghe gandea tactic finalul partidelor respective...... Deci, inca putem fi campioni dar numai...... DACA !

Corect! :-))))))))))

timm
timm  •  04 Mai 2017, 12:45
Postat de timm pe 04 Mai 2017, 12:44

Pentru ca a intervenit Domnul DACA, fcsb termina pe 3.

DACA si cu PARCA se bucura.

timm
timm  •  04 Mai 2017, 12:44

vladutz13
vladutz13  •  04 Mai 2017, 12:22

Oricum galeria FCSB nu mergea acolo, poate cativa rataciti, sa fim seriosi. Cine erau oamenii aia din peluza cu Dinamo tot nu stiu. Asa ca da, de fapt isi pedepsesc proprii suporteri la ultimul meci al sezonului. Chiar nu este frumos.... dar treaba lor, oricum nu au vreo strategie de termen lung pt echipa, sau pt a forma un nucleu serios de suporteri, o galerie, etc....