Alte știri din fotbal
„Nu vreau să jignesc pe nimeni!” » Analiză directă după egalul cu FC Argeș: „Nu sunt atât de buni”
0
Andrei Nicolescu a anunțat doi jucători noi pentru derby-ul cu Rapid și a numit atuul lui Dinamo
0
Edi Iordănescu, înainte de derby-ul Rapid – Dinamo: „Văd un plus!”
0
„Prea ușor luăm goluri!”. Reacție dură după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să fim mai șmecheri”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Barcelona l-a vândut pe Ferran Torres la PSG » Ce sumă primesc catalanii
0
Fostul câștigător al „Ghetei de Aur” și al titlului european a renunțat la 36 de ani » „Am iubit fotbalul!”
0
Negocierile Barcelona - Manchester City au intrat în linie dreaptă » Cât plătesc catalanii pentru Rodri
0
Lifestyle
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Traim vremuri tulburi...majoritatea din cei care comenteaza aici nu stiu ce a fost Steaua Bucuresti...o echipa imensa.. Multi au deschis ochii odata cu Becali.. Pacat,echipa asta nu merita asa ceva
Singura echipă din prima ligă care nu merge in cantonament..... de 5 ani. Bravo nea Gigi, nu merită jucătorii. De 7 ani îţi toacă banii degeaba. Dar arbitrii merg in Antalya ? Ştii ce zic ! :)
ddb unde a plecat ? In noroiul de la Saftica ?
BUCHARESTER FCSB ca BUKARESTER JHCFC echipa regiunii bucurestene ....dinamo defiintata,rapid sunt caile ferate sora celor din gruia clujana Clubul Sportiv Feroviar din Cluj, steaua e juventusul romanesc, OLTENIA FC e BAYERN a Romaniei, Bukarester FC a fost al treilea club de fotbal bucureștean în ordinea înființării (1912), după Olimpia și Colentina. A activat în campionatul intern timp de patru ani, desființându-se după Primul Război Mondial.Din 1914, în numele său figurează și inițialele sponsorului: IHC (International Harwester Company). În preajma Primului Război Mondial, jucătorii străini din formație încep să părăsească țara, iar echipa se destramă treptat. Mai activează totuși până în 1916, când dispare, dar nu mai reapare după încheierea războiului.
Adio Cupa Condom anul ăsta. Fecesebistii au ratat singurul trofeu pe care puteau să-l adjudece în 2022.
tu bah !!! esti ditamai casalotul !!! si mic de inaltime :)))))))))))))))
Să înțelegem că anul acesta fecesebistii rămân și fără trofeul Corendon Cup?
nu stiu ce gras visezi bah tibi iq 33,dar vitanul tau barzesti trece pprin umilinte inumane fix inainte sa se desfiinteze. desfiintare placuta.
ai scris si mai jos de pe alt cont :)))))))))))))))))
Eu nu inteleg un lucru,logica imi spune altfel. De ce sa ma antrenez iarna in Turcia,Spania,Dubai,ca este vreme frumoasa,terenuri uscate cu iarba nemaipomenita,conditii excelente,si dupa doua saptamani sa vin in Romania si sa disput meciurile la minus Grad,pe ploaie si ninsoare,pe terenuri inzapezite sau noroioase. Eu nu vad sensul. Mai degraba mi-as antrena jucatorii in conditiile acestea precare si ar fi scutiti de surprize. Toata pregatirea tehnico-tactica a fost facute pentru asa ceva,deci ar fi cei mai buni. Sa vedem care va fi rezultatul,eu inclin sa cred ca pentru FCSB este un avantaj.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.