Comentarii (66)
flick2020
flick2020  •  04 Septembrie 2020, 12:12

Ce au sarit gandacii talpanisto-ddbisti la atac. Bai saraciilor, voi sunteti in linia a patra , postati din greu pentru un pachet de biscuiti si va uitati cu jind la "boardul ddb ". Aia doar colecteaza banii si va dau de lucru...:::)))

mario_rdfe
mario_rdfe  •  04 Septembrie 2020, 13:29
Postat de utilizator șters pe 04 Septembrie 2020, 13:24

pai astia care scriu pe aici au fost vreodata la vreun concurs pe post? si-au cautat vreodata de lucru si au fost pusi la proba? nici macar in romania (bine, afara...nici ca maturatori nu fac fata). asa ca gandirea lor e clara: "bre, germania e plina de locuri de munca, asta vine aici ptr ca vrea el sa invarta pungutele".

Ba, inainte erai un user ok si vorbeai decent. Acum te dai prea destept si jignesti useri. Taie din ele !

valsword
valsword  •  04 Septembrie 2020, 13:18
Postat de mario_rdfe pe 04 Septembrie 2020, 13:06

Daca era asa de bun si profesionist..pregatea echipe prin anglia sau germania,pe 1 milion salariu..nu este cu nimic mai bun decat alti preparatori in romania...

Ce nu intelegeti voi: In occident si in special in cele 5 campionate mari,concurenta este imensa.Exista zeci de preparatori fizici,de doctori sportivi,de nutritionisti care sunt bine pregatiti dar nu gasesc de lucru...pentru simplul fapt ca toate locurile sunt deja ocupate.Iar in lumea aia a cluburilor bogate se intra pe competenta iar apoi sa mai ai si pile,relatii,,,ca peste tot.Asa ca fiecare cauta unde poate gasi un salariu bun.Plus ca atunci cand ajunge la un club, ceea ce vrea preparatorul,conceptia lui trebuie sa se si potriveasca cu viziunea sefilor din club.

utilizator șters
utilizator șters  •  04 Septembrie 2020, 13:04
Postat de mario_rdfe pe 04 Septembrie 2020, 13:02

tu oricum nu ai inteles comm meu..Romania este singura tara care inchide ochii la practicile lui neubert...asta e cauza ptr care ii merge doar aici. Sigur, voi puteti spune orice...dar orice om realist imi da dreptate.

dar tu nu esti realist, esti dinamovist :)

valsword
valsword  •  04 Septembrie 2020, 13:01
Postat de mario_rdfe pe 04 Septembrie 2020, 12:39

Neubert, Romania este singura tara in care metodele tale reusesc...in celelalte campionate unde ai fost, nu isi aduce aminte nimeni de tine si prepararea ta !

Aveti bani acuma,uite ce salarii vi se fac la jucatori.Ce va opreste sa va aduceti si voi un preparator profesionist ?

valsword
valsword  •  04 Septembrie 2020, 12:57
Postat de Tcaciuc Dorin pe 04 Septembrie 2020, 12:03

Am spus o și o repet: neubert , dacă era așa bun, dacă metodele lui erau atât de ok și legal și medical, era la o echipă din ....nemția , plătit cu muuult mai mult! Dacă era atât de bun și metodele lui erau legale, după ce a plecat de la fcsb, făcea performanțe și acolo unde a fost și trăgeau ăia să rămână! Neamțul vine în românia fiincă aici i se permit chestiile dubioase, nimeni nu și bate capul să zgândăre puțin ce face el! De ce ......supervedetele fcsb ului, dau chix imediat ce ajung unde ajung de nici fcsb ul, nu i mai vrea înapoi? Știe becali ce știe!

Ce tip de gandire poti sa ai... am vrut sa-ti dau o replica dar chiar nu are rost:(

mario_rdfe
mario_rdfe  •  04 Septembrie 2020, 12:39

Neubert, Romania este singura tara in care metodele tale reusesc...in celelalte campionate unde ai fost, nu isi aduce aminte nimeni de tine si prepararea ta !

legendavisinie
legendavisinie  •  04 Septembrie 2020, 12:28

Dacă-i elimină Topola, patronul cărturar desființează echipa.

rosualbastru1947
rosualbastru1947  •  04 Septembrie 2020, 12:13
Postat de Tcaciuc Dorin pe 04 Septembrie 2020, 12:03

Am spus o și o repet: neubert , dacă era așa bun, dacă metodele lui erau atât de ok și legal și medical, era la o echipă din ....nemția , plătit cu muuult mai mult! Dacă era atât de bun și metodele lui erau legale, după ce a plecat de la fcsb, făcea performanțe și acolo unde a fost și trăgeau ăia să rămână! Neamțul vine în românia fiincă aici i se permit chestiile dubioase, nimeni nu și bate capul să zgândăre puțin ce face el! De ce ......supervedetele fcsb ului, dau chix imediat ce ajung unde ajung de nici fcsb ul, nu i mai vrea înapoi? Știe becali ce știe!

tu te auzi ce prostii debitezi?

guess.why
guess.why  •  04 Septembrie 2020, 12:07

Unic? Pai cine mai e fc fotbal club sporting bucuresti in Romania? E deja unica fc fcsb(nu e Steaua) :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează