Alte știri din fotbal
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Știri din fotbal internațional
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Ce obsesii extrafotbalistice are Erling Haaland! » Colecția de 750.000 de euro a golgheterului norvegian
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Tu nu stii ce e ala preparator fizic, da' iti place sa scrii compuneri, nu?
Asa sa fie si sa iesim campioni! Celelalte tari nu ma intereseaza!:)))
Bre, *** ia spune: nen'tu Copos nu a scris nimic? Ti-a cam scapat asta, nu-i asa? Iti spun ceva titlurile astea? "Alianţe matrimoniale în politica principilor români din Ţara Românească şi Moldova", "Franciză vs management în industria hotelieră", "Tăşnadul medieval", "Turismul european durabil şi provocările lui", "Turismul - vector de interculturalitate". Cine e mai carturar, mai tataie ***? Aud ceva? Ah, ce pacat, numai glasul rotilor de tren...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stsi cu ochii pe cer! Ca sa vezi porcul ce loopinguri profesioniste face! Si stai cu urechile ciulite la radio, poate se mai anunta vreo clona noua, CSA 2, CSA 3... Multi prosti se mai arata in toamna asta!
Neubert un neamt cotect, obiectiv, cu adevărat democrat, spune ce stie toată lumea din Europa si din lume FCSB=Steaua, adică ce au confirmat recent legendele steliste Gaboaja Balint și Lita Dumitru! Cum ar putea fi Steaua, echipa aflată permanent In prima liga si in cupele europene, o parodie amatoare militarizata apărută in 2017 in ograda Cazarmii sovietoide la ordinul comandantului!! Asta susțin doar profitorii dolofani din cazarma și adulatorii lor grupați pe lângă cazanul popotei! Bine ca sunt putini și pe cale de dispariție hibernatorii in noaptea minții!
La noi ca la nimeni, deci neubert nu e bun că nu-l ia echipele mari ? Alooo omu asta e mai slab probabil ca aia de afară dar e mult mai bun ca ăștia din Romania. Omu a adus metode de recuperare si metode de sustinerea efortului ca aia de afară pentru ca a avut putere vocea lui cel puțin când era Reghecampf, pai a făcut sala de sport de 100.000 de euro,a adus trx si pungile minune . Ceilalți nu le-au adus ,au început sa folosească trx după ce l-au văzut la FCSB. Hai sa nu uitam totuși ca recuperarea in Romania inca se face ca in secolul trecut cum stăteau cei de la Dinamo in tomberoanele cu apa rece. Că le e greu sa investească într-o criosauna. Si atunci te intrebi de ce FCSB avea 12 14 accidentați într-un sezon cu specialist român ???? Ca nu-l verifica nimeni in Romania ce foloseste neubert,e o tamphenie, pai in europa alergau la fel,iar substanțele rămân in corp daca erau ilegale ,iar acolo se fac verificări la "sânge". Ca se oxigenează sangele sau le baga oxigen in found etc ... Astea sunt povești de adormit copii,sugarii . Lumea inca nu înțelege ca fotbalul mare de astăzi este un alt sport fata de cel de acu 20 50 de ani. Dumitru Dumitriu zicea: Nu mai ne comparați cu cei de astăzi ca nu e loc,noi faceam 2,3 antrenamente pe săptămână cu mingie si jaloane, priviți azi ce există pe un teren sau sala de antrenament si va dați seama de diferențe. Aia aveau ghete de exemplu care luau 2 kg de noroi pe un picior,azi nici noroiul nu mai e cum era pe vremea lor ...
steaua juca un fotbal incredibil , cu ilie dumitrescu antrenor !! .. meciul cu liverpool , pana in minutul 60-65 .. cand scorul era 2-1 pentru liverpool care inscrisese in min 55 din penalty... atat i-au tinut bateriile !! ...a urmat iuresul englezesc... pe final de meci si s-a terminat 4-1 !! daca la vremea respectiva , steaua ar fi avut un preparator ca tommy ..... nu poti decat sa visezi , la ce rezultate ar fi ajuns !!! importante in toate aceste comentariii niu sunt FRUSTRARILE .. CI ..PERFORMANTELE !!, desi pentru unii dintre cei care posteaza ... e tocmai invers !!...cat despre performantele , optimile EL , grupele CL , titlurile din romania .. VORBESC DE LA SINE !! ... restul sunt doar frustrari !!
Romania- singura tara din care niciun jucator plecat in ultimii 10 ani NU a facut fata. Hai sa pornim de aici. Faptul ca "comentacii" de aici nu prea stiu ce e "preparatorul fizic" e alta discutie.
irelevant mario ... faptele tata , faptele vorbesc ... si faptele spun ca in perioada lui .. steaua s-a batut de la egal la egal cu chelsea !!
Dar daca joci in Europa, ce se intampla? Elimini echipe precum Ajax, si nu suspecteaza nimeni nimic? Doar in tara noastra draga plina de frustrati, unde trebuie sa moara si capra vecinului aveti conceptiile astea! :)))). Microcipurile lui Bill Gates si dopajul lui Neubert! :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.