Comentarii (66)
3243816075660731
Razvan Campean  •  05 Septembrie 2020, 17:46

Ii a 1000-a data cand va spun da se pare ca nu cititi comentatiile.acest neubert sre 51 de ani,nu 39.ala de 39 e fost fotbalist in bundesliga tot cu aceelasi nume.adta arata cat de amatori sunteti gsp,nu puteti gresi intr-o 1000 de articole

mario_rdfe
mario_rdfe  •  04 Septembrie 2020, 13:45
Postat de tutan_camon pe 04 Septembrie 2020, 13:36

Prea te deranjează, eu cred că ai împins şitu la poarta aia :)

***...nu se poate ca in fiecare comm sa scrii de poarta aia ! Schimbati si voi,diversificati ..ca se plictiseste omul !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

116538290032900
Alice Popa  •  04 Septembrie 2020, 13:43

A baut si Neubert apa dupa Gigi Becali!

utilizator șters
utilizator șters  •  04 Septembrie 2020, 13:24
Postat de valsword pe 04 Septembrie 2020, 13:18

Ce nu intelegeti voi: In occident si in special in cele 5 campionate mari,concurenta este imensa.Exista zeci de preparatori fizici,de doctori sportivi,de nutritionisti care sunt bine pregatiti dar nu gasesc de lucru...pentru simplul fapt ca toate locurile sunt deja ocupate.Iar in lumea aia a cluburilor bogate se intra pe competenta iar apoi sa mai ai si pile,relatii,,,ca peste tot.Asa ca fiecare cauta unde poate gasi un salariu bun.Plus ca atunci cand ajunge la un club, ceea ce vrea preparatorul,conceptia lui trebuie sa se si potriveasca cu viziunea sefilor din club.

pai astia care scriu pe aici au fost vreodata la vreun concurs pe post? si-au cautat vreodata de lucru si au fost pusi la proba? nici macar in romania (bine, afara...nici ca maturatori nu fac fata). asa ca gandirea lor e clara: "bre, germania e plina de locuri de munca, asta vine aici ptr ca vrea el sa invarta pungutele".

1085142254851798
Florin Chindea  •  04 Septembrie 2020, 13:21
Postat de steauaeuna pe 04 Septembrie 2020, 13:19

STEAUA, CAMPIOANA CAMPOANELOR.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steauaeuna
steauaeuna  •  04 Septembrie 2020, 13:19
Postat de caesarone pe 04 Septembrie 2020, 13:15

Si oricum, se vede diferenta fata de anul trecut, alearga mult mai bine Coman, Man si ceilalti...de cand a venit Neubert!

STEAUA, CAMPIOANA CAMPOANELOR.

mario_rdfe
mario_rdfe  •  04 Septembrie 2020, 13:18
Postat de caesarone pe 04 Septembrie 2020, 13:15

Si oricum, se vede diferenta fata de anul trecut, alearga mult mai bine Coman, Man si ceilalti...de cand a venit Neubert!

Tocmai...se vad schimbarile prea repede..daca un preparator fizic transforma atat de repede o echipa, prin metode legale..ala merita luat de barcelona si platit cu multe milioane.

100550221766435
Titi Suru  •  04 Septembrie 2020, 13:17
Postat de utilizator șters pe 04 Septembrie 2020, 13:10

e mai bun. cel mai bun era, repet, italianul adus de teja la gaz metan. proietti. pe ala trebuia sa-l aducem si la nationala. dar la cat de lent ne miscam noi in general...

e bun , e mai bun ... e foarte bun .... povesti , povesti ... si iar povest!!! ceea ce conteaza .. sunt PERFORMANTELE !!..

caesarone
caesarone  •  04 Septembrie 2020, 13:15
Postat de mario_rdfe pe 04 Septembrie 2020, 13:06

Daca era asa de bun si profesionist..pregatea echipe prin anglia sau germania,pe 1 milion salariu..nu este cu nimic mai bun decat alti preparatori in romania...

Si oricum, se vede diferenta fata de anul trecut, alearga mult mai bine Coman, Man si ceilalti...de cand a venit Neubert!

caesarone
caesarone  •  04 Septembrie 2020, 13:14
Postat de mario_rdfe pe 04 Septembrie 2020, 13:02

tu oricum nu ai inteles comm meu..Romania este singura tara care inchide ochii la practicile lui neubert...asta e cauza ptr care ii merge doar aici. Sigur, voi puteti spune orice...dar orice om realist imi da dreptate.

Pai si eu ce-am zis, cu metodele lui, sa iesim din nou campioni! Te-am contrazis cu ceva?:)))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează