Alte știri din fotbal
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
0
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
0
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
0
Victor Angelescu, în direct: „Daniel Pancu va antrena la Rapid. E în Top 3 legende ale clubului”
2
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique, categoric înaintea returului de foc cu Bayern Munchen: „Scopul nostru este să câștigăm fiecare meci”
0
Arsenal - Atletico Madrid, pentru primul loc în finala Champions League. Echipele de start
1
Starul lui Manchester City, victima insultelor rasiste în meciul cu Everton
0
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
1
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
1
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
Ilie Bolojan, abandonat la o oră după moțiune. Liderii PNL care susțin ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
Eu sper sa se termine de tot pe 15 februarie :))))
La Olaru a fost penalty clar, se facea 3-1 si game over!
Asa-i, dar noi suntem continuatoarea din punct de vedere sportiv! Faptul ca exista o echipa infiintata in 2017 care poarta in prezent acest nume, la fel cu exista si la Craiova o echipa infiintata direct in liga a 2 a, se datoreaza "justitiei din Romania!:)
Mi-e milă de suporterii CFR-ului. Se uita la meciuri anoste, fara nicio ocazie a favoriților și încearcă să justifice "erorile" impardonabile comise de arbitri in favoarea lor. La Steaua vezi spectacol mai mereu. Au fost meciuri pierdute, la sfârșitul cărora nu eram trist, pentru că echipa jucase frumos. Asta ar trebui sa insemne fotbalul: bucuria jocului, spectacol, nu încrâncenare, intrări violente și dorința obținerii victoriei prin orice mijloace.
ia d-aci franare si nu mai semnaliza !!! ..:https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dinamovistii-au-pus-tunurile-pe-cfr-ardelenii-au-luat-trei-titluri-cu-sprijinul-arbitrilor-518261.html.... pentru campionatele 2007/2008 , 2009/2010 si 2011/2012 ...https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcsb-pierde-clar-batalia-arbitrajelor-7-puncte-cadou-pentru-cfr-arbitrii-care-au-gresit-cel-mai-mult-topul-greselilor-pro-cfr-cluj-529183.html...... camp 2017/2018 ...https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/analiza-gsp-revolutia-din-fotbal-fcsb-e-victima-arbitrilor-din-simbolul-puterii-dinainte-de-89-ros-albastrii-au-ajuns-sa-fie-doborati-de-pe-locul-1-de-fluierasi-560461.html ….. camp 2018/2019 ...https://www.fanatik.ro/cavalerii-in-negru-cel-putin-2-greseli-mari-de-arbitraj-pe-etapa-analiza-erorilor-care-au-influentat-clasamentul-cum-arata-19080488..... pentru camp 2019/2020... https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/cfr-favorizata-de-arbitri-si-in-acest-sezon-hermannstadt-ca-pe-vremea-cooperativei-dinamo-victima-fluierasilor-614883.html
https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcsb-e-noua-favorita-a-arbitrilor-are-cel-mai-bun-raport-al-erorilor-pro-contra-comise-de-centrali-si-asistenti-616770.html
Haţegan e omul fcsb, ipocritule. Are deja locul asigurat lîngă Tudor Brad Pitt la Sfîntul Lăcaş. O să stea cu spatele la poarta lui Vlăduţ si o să fie al 12-le jucător fcsebist.
La ce vocabular ai,modul cum te exprimi măi iliedraperie arată cât de limitat ești.Ești un cocaleros de 2 lei,un *** și frustrat care trăiești și respiri de pe o zi pe alta.*** aici pe gsp pentru că ești un *** ***,probabil un *** care mergi pe la o sală de sport unde mai dai și tu un pumn intr un sac și mai tragi de fiare.Tot ce-am scris se poate rezuma într-un singur cuvânt.Ești un papagal!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te-ai uitat la frigider gigist incult.
Momentul adevarului pentru acest campionat. Daca Craiova nu castiga acast meci,e clar ca,nu poate castiga camp.nici anul acesta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.