Alte știri din fotbal
A condus Dinamo și are o reacție dură după ultimele probleme ale „câinilor”: „Vremuri de mult apuse”
0
Steaua '86 în Camera Deputaților » Parlamentarii AUR au „confiscat” sărbătoarea, Balint a cerut indemnizații de merit pentru toată echipa: „În mod firesc și drept”
3
Ultimatum pentru Andrei Nicolescu: „În caz contrar, vom acționa în consecință!”
3
O singură veste bună pentru echipa lui Dinamo: doar unul recuperat! Cine ratează meciurile pentru Europa
0
Știri din fotbal internațional
A murit celebrul fotbalist al lui Inter, Italia plânge pentru legendarul „număr zece”
0
Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor
0
Jose Mourinho i-a dat mesaj lui Chivu după titlul cucerit în Serie A cu Inter: „Printre cele mai apreciate”
0
Granzii Italiei luptă pentru mijlocașul de 35 de milioane de euro: „Derby Inter - Milan pentru semnătura lui”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
2
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
11
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
asa e !! pacat, fiindca e de treaba omul. ii doresc sa aiba succes pe unde va merge
Nu sunt fecesebist dar îmi pare rău pt Dică că si-a compromis cariera acceptând să fie umilit (ca si Stoica) de patron, pt ce pt Cv si bani? păcat că nu a luat exemplu de la Piturcă (patronul nu sufla in fata lui,ia spus că nu stie fotbal).
Ce vei fi crezand ca se intampla dupa un Astra - dINAMU' 4-1 sau dINAMU'-Viitorul 1-4? Se bucura si rad toti, mai putin suporterii dinamovisti. Asa ca...
Sasaila,cracanel.......
aaa, ce milioane bah? miliarde! si cand ia bataie rinamo e ingropaciune :D
Cand fcsb ia bataie, bucuria milioanelor de oameni este incomensurabila pentru ca in acelasi timp pierde si hartia asta de impachetat peste, mai ales cand primele 20 de articole sunt in proportie de 120% numai cu si despre fcsb, echipa lor de suflet de altfel. Deci este o victorie dubla impotriva acestor 2 entitati cancerigene ale societatii romanesti.
Cum poti sa spui asa ceva despre suporterii lui fcsb cand ei sunt toti alesi pe spranceana si culmea toti ambaleaza peste.
Am vrut sa spun ca Steaua însemna CSA nu o clona becalista cu suporteri de ocazie numita fcsb o echipa mașina de dat afara antrenori plină de penali și de suporteri sclllavvetiiii lui jiji samantaromaneliti .! Acum probabil ai înțeles jijistule .!
Cand ai timp sa ne si traduci, nu se poate intelege nimic din ce ai vrut sa scrii.
Ce vaza tare la gigi tv in timpul meciului in min 78 imagine data pe jiji când ai cere telefonul lui luțu jiji ai suna pe bișnițari din peluza pra ca asta sa ajuns ca bișnițari de bilete din afara stadionulinsa ajungă șefi de galeri bine galerie 100 de kinderi nu însemna galerie după min 82 peluza striga demisia la comanda lui jiji incredibil ce penibil a ajuns dica ca a ajuns sa fie umilit de un ciobannnn *** ai lui .!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.