Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Eee hai nu mai fiti asa suparati dragi autori de gsp-isme...indreptati-va atentia catre Simona Halep si zambiti...fals.
Gigi vrea acum sa scape de el fara sa ii plateasca clauzele din contract. Sper ca Dica sa nu fie mototol macar aici - si-a stricat oricum reputatia de antrenor, pe care a schimbat-o intr-una de sclav, asa ca macar sa se aleaga cu ceva la final. Daca era Piturca in locul lui Dica nu mai venea Gigi sa incerce cu sentimente de culpabilitate.
e pe perfuzii la ora asta.
Asta trebuie să i-o spui ţepelinului !
Vezi ca mai sint vreo 5 meciuri iar distanta intre voi poate creste !
Ba da asta chiar are obrazul gros din Cale afara , Nelu sau nick sau cum vrei to it’s time to go , era demult ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și uite asa se demonstrează ca dica o are foarte mica... Nebunilor, la personalitate ma refer
Bai frate la conferinta lui dica,m-am prapadit de ras. Toti ziaristii lui ciorba de peste prajit,practic il certau pe dica. Alea nu erau simple intrebari,ci ***. Saracul dica nu stia ce sa mai zica. Fereasca Dumnezeu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.