Alte știri din fotbal
MM Stoica a confirmat răsturnarea de situație de la FCSB: „Nu l-a dus mintea să-mi dea un telefon”
0
Rapid, gata de primul transfer din perioada de mercato: „Suntem aproape să fim înțeleși cu un atacant”
0
Granzii din Superligă, despărțiți de 20 km » FCSB e într-un complex de top, Dinamo și Rapid pe malul apei, iar Craiova e pe urmele lui Obama și Putin
0
Americanii vor tot » CFR Cluj mai poate pierde o vedetă: 4 milioane de euro
1
Știri din fotbal internațional
Dezastru pentru Cristiano Ronaldo, cu Ovidiu Hațegan și Radu Petrescu în cabina VAR » Incident cu Joao Felix în prim-plan!
0
Manchester United, pe urmele unuia dintre cei mai în formă atacanți din Premier League
0
Rațiu începe anul cu stângul » La un pas de-un penalty!
0
Laurențiu Reghecampf, start cu dreptul în 2026 » Trei victorii consecutive pentru echipa românului
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
5
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Cum arată Wuling Binguo EV, cea mai ieftină mașină electrică din lume. Cât ...
Adevărul
Sindromul celui de-al Treilea Om: când cei aflați în primejdie primesc un ...
GSP SPECIAL
Un șofer român de Bolt a spus câți bani a câștigat în noaptea de Revelion: ...
Libertatea
mai ce *** sunteti voi jurnalistii! nu va ganditi ca se uita si Varga la numerele astea?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsb e steaua prostilor, Steaua există bine merci in liga a doua.
Eu zic ca ești prostul proștilor
***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce naiv esti
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dar ***. cum bah sa minti ca o sa treaca legea sau ca decizia din martie 203 este buna pentru clona csa cand talpan a facut ***. de ce ar intoarce iccj deciza daca tu spui ca ii tot aceasi decize cu clona csa avand cce din 1986? nu are nicio logica.doar te umielsti singur. ti-am spus,clona csa la fel ca si vitanul tau barzesti nu au niciun viitor,se desfiinteaza ins curt timp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
crede-ma,daca apaream in 2003,nu erai tu aici. spre exemplu vitanul tau barzesti se desfiinetaza in scurt timp. peste 2 ani o sa si uitam ca ati existat vreodata.
Care fani? Ai Fcsb sau Steaua? Ca Steaua e în Liga a 2- a prin vointa lui Becali, care o fi din cei 15 ai neamului de machidoni, și grația FRF, organizație de cheltuit bani, unde nimeni nu-și asumă nimic. În plus cu cine joacă? Cu datornici de la CFR? Cu neputincioși neplatiti și a căror patron vrea să se retragă? Pai mai serios e un meci cu liceenii.....de ce sa dau 5 lei pe bilet, din care 4 se duc in mediul privat și eu mai plătesc impozite 10 lei Primăriei București ca sa întrețină Arena Națională? Sau e bine doar pentru Partid:Socialist, Liberal, Democrat, Comunist, Nationalist, Legionar sau Maghiar sau cum s-o numiți el.....cetatenii pierd.
Corect, majoritatea suporterilor stelisti a decis ca FCSB e Steaua! CINE cumpara aceste bilete cu CFR, daca nu stelistii!?:) Astea in ciuda tuturor vicisitudinilor cu JJ la conducere!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.