Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Moșule e invers adică transă in dalai-lama
De la ce număr de spectatori in sus FC fcsb e Real Madrid!? :-))))))
Dacă era totul corect, Steaua era campioana ultimilor ani și ar fi avut rezultate în Europa, pentru că Becali ar fi continuat să (re)investeasca. Echipa a fost mereu dezavantajată, mai ales în meciurile cu contracandidatele. Trei goluri anulate cu Astra, penaltiuri neacordate fara numar cu CFR și Farul ofsaiduri judecate mereu împotriva Stelei etc. Tu, probabil, nu prea te-ai uitat la meciuri.
și iaca și distinsul nostru pedagog absolut, scoborît pe ogorul pedagojic pt a ne prăda ce iaște grămakica în jenăre...bravo, mă! prostovane!
Bre, vârsta nu este o scuza pt prostie! Îți respectam parul alb, îți cedam și locul in tramvai, dar las-o bre naibii …
numai din acest fapt se dovedeste ca FCSB=STEAUA BUCURESTI!!!!csa talpan 3 spewriati in tribune....pacat de stadion......ce,doare acest crunt adevar??????
Hazlie dar și hidoasa in insistenta de a se face de ras a celor care trăiesc in fotbal, pe net, doar pt a injura Steaua pt ca ei nu au echipe ci niște caricaturi minuscule! Cu atât mai jalnica este prestația unicilor fani rămași in lume de sport militarizat stalinist, de cazarma sportiva bolsevica! Ce este tragi-comic cu aceste personaje patetice este ca ei știu ca destinul implacabil al unei anomalii sovietice precum CSA sau CS Dinamo, in democrație și UE, este dispariția, desființarea, lichidarea, așa cum s-a întâmplat deja peste tot cu excepția României, unde in pofida tavalelilor, zbaterilor, disperării lor, nu are cum sa mai dureze mult! Ca orice rămășița sovietoida bocancii militari vor fi scoși și din sportul profesionist românesc definitiv și irevocabil cum le place lor sa citeze! Sărmanii provoacă mila când insista in inepția ca palmaresul unei echipe in activitate, cu continuitate neîntreruptă de 76 ani in liga I-a, sa fie atribuit unei unități militare! Se cred neajutorații in anii “50 la cooperativizare! Chiar generează mila zbaterile, bocetele, plânsul, lamentările aplaudacilor sportului militarizat bolșevic!
Să fiu clar...sunt stelist de o viață și pentru totți steliștii reali FCSB este Steaua. Ar fi o mare bucurie să ia Steaua titlul...dar hai să fim realiști...Constanța e clar că va câștiga deși ,nu știu de ce, eram convins ca tot CFR-ul își va reveni pe ultima ,,sută de metri,, și va mai lua un titlu...CFR-ul este o forță și va mai fi multă vreme. Noi ăștia ,bătrânii, ne tot agățăm de echipele din tinerețea noastră...Steaua,Dinamo...Rapid...Gata...trebuie să înțelegem că echipele astea sunt de domeniul trecutului...Pe vremea mea CFR-ul din Cluj nu trecea mai departe de divizia C
Dați ignore pe aturică!!! El este un fîcîsî.bist gigist, fără IQ și care nu răspunde penal! Această vietate, pe cale de dispariție, se alăptează zilnic de la trioul penal gigi-mimi-mustață, cea ce la distrus total! Ghiiiniiion...
“Se mai confirmă o dată-n plus”:))))))) … Vezi, ciumete (cu “șeapcă” roșie, decolorată), ce înseamnă să înveți după “ABC-dar”?! Și te mai miri că râd (în hohote) școlăreii de tine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.