Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Pai nu i așa ce fotbal a jucat cfr in astia 5 ani doar lunga cu capu sau daca nu reusea le inventa un penalty si dupa se puneau pe linia portia d asta joaca cu 500 de spectatorii sa i vedem anu' asta cu var u
Probabil vom vedea joi daca CFR Cluj mai e echipa sau e terminata. Pensionari?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
catre M. Stoica: Silkeborg!!! restul e de prisos!
La ce sa te astepti de la MM.El saracu a trait la FCSB intr-o admosfera de ,valize ,rapiri,echipe satelit,relatii nas-fin,batai cu suporterii,si toate astea slefuite la JILAVA. SI atunci de ce sa nu creada ca toata lumea fura si manipuleaza,mai ales in detrimentul FCSB .
A zice ca *** asta,nici macar nu a auzit de rușine,e deja un pleonasm!Ia sa ne zica câte penalty-uri a primit fcsb de la arbitrii lui Deaconu ?!Nu cumva dublu fața de CFR?!Și daca nu cumva- intr-un clasament intocmit de UEFA-e pe un scandalos loc 5-in Europa-(la nr.de penalty-uri de care a beneficiat)-alaturi de alte echipe ale unor mafioți?!Și de câte ori fcsb a jucat in superioritate numerica-prin eliminarea unor jucatori de la adversari?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciobanul si subinginerul cartonat nu sunt idi, sunt puscariasi. Asa ca, normal, isi imagineaza ca performanta sportiva se obtine prin infractiuni :)) Probabil de-aia CFR e in primavara europeana iar jenantul fcsb a facut Romania de ras pana si in COnference League, devenind zecesebe :))
BOIERULE … ( pt astfel de cuvinte se dau margarete ) !!!
Ba tocmai ca sunteti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ei vorbesc!!!Hoțul striga„Hoții”!Ei,care au arbitrii(lui Deaconu),in buzunar?!Adica arbitrii de la VAR nu sunt delegați tot de Deaconu?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.