Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Patron puscarias ( gigi ) + conducator puscarias ( mm) + galerie de puscariasi = fcsb .... vai de voi :)))))))+ vaalahu. El face cât toată galeria, aici, în mediul virtual. :))Doar ce a scris mai jos înfierând sistemul. :))
O sa ne luam numele inapoi si or sa se intoarca toti, stai cuminte! Dar la voi, mortul de la groapa nu se mai intoarce!
Va fi un mare fâsss, fecesebiștii se vor face, din nou, de cacao. Vorbești de brigăzi mari și importante? Îi adună Mustață sub comanda lui căutându-i printre bălării?
Nordul se întoarce încet dar sigur lângă Steaua! Normal este echipa susținută cu entuziasm la meciuri memorabile (Valencia, Villareal Ajax Chelsea Real etc). Este campioana europeană, evhipa cu cel msi bun palmares intern și cu cei mai mulți suporteri 41%! Steaua nu poate fi făcătura fotbalistică inventata in 2017 de sinistra cazarma stalinistă a arnatei CSA in zbaterea ei inutila pt a nu fi desființată așa cum s-a întâmplat peste tot in UE!
Patron puscarias ( gigi ) + conducator puscarias ( mm) + galerie de puscariasi = fcsb .... vai de voi :)))))))
Aceasta peluza mustata cum o numiti voi reprezinta JUMATATE din cele 4 brigazi mari si importante ale pn( skins,insurgentii, A47 vest, care sunt sanse mari sa revina si ea , Taban fiind prieten fff bun cu Mustata si Nucleo) Va fi spectacol total din partea celir doua mari peluze, steliste si dinamoviste la derby
Ce înseamnă „ galerie normală” în accepțiunea dumneavoastră?
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. vitanul barzesti in genunchi,umilit in ultimul hal,asta este pofta ce-am poftit-o.
Pe timpul meu ziaristii vorbeau Putin si la object Sportivii vprbeau mult prin fapte so rezultate Camarazii mei aveau o vorba despre democratia romaneasca cea fara rezultate Minti ca o gazeta americana
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.