Comentarii (575)
hector13
hector13  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de utilizator șters pe 08 Martie 2020, 22:20

Ăla e vechi rău, pe vremea aia nici AFCul nu exista, darămite FC fcsb SA! :-))) Și pana la urma Indiana Jones avea dreptate ... ca și mine! :-)))

O tot dai intr-o zona in care ti-am explicat cum vad lucrurile. Nu am cu cine.

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de daviddraiman pe 08 Martie 2020, 22:19

***

pe aia de la csu? pai si daca i-ati batut,acum tot la retrogradare sunteti.

daviddraiman
daviddraiman  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de painkiller100 pe 08 Martie 2020, 22:21

cum era ai posion cu retrogradarea lui vitan barzesti? ha ha ha. ce v-am spus ca Steaua bate pe csu. inca de ieri. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja_azul76
roja_azul76  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de davveroirl pe 08 Martie 2020, 22:20

in opinia lor de frustrati ,nu !

Cred că le-a placut meciul, dar nu vor să recunoască!:))

1948forever
1948forever  •  08 Martie 2020, 22:22

covaci a furat si azi, rosu in minutul 2

2148847608489827
Beletei Mihai  •  08 Martie 2020, 22:21

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:21
Postat de felix_grandet pe 08 Martie 2020, 22:20

Iar s-a făcut de râs penibila echipă U Craiova. Oxigen pt gigei. Noroc că urmează meciul cu CFR Cluj și că o să revină cu picioarele pe pământ.

cum era ai posion cu retrogradarea lui vitan barzesti? ha ha ha. ce v-am spus ca Steaua bate pe csu. inca de ieri. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

samertx
samertx  •  08 Martie 2020, 22:21
Postat de Rahat Cu Perja pe 08 Martie 2020, 22:20

Eu sunt deja in Bucale de multi ani. Mai e loc?:))

:))

terminator_2
terminator_2  •  08 Martie 2020, 22:21

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

foxy
foxy  •  08 Martie 2020, 22:20
Postat de roja_azul76 pe 08 Martie 2020, 22:17

Hai, bai vecine, las-o moarta, la scorul asta?:)))

E vecin cu tine?Cand al vezi ,sa-i zici ca-l stimez!..Intreaba-l de Sames,daca a auzit de el!

  • 1
  • •••
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • •••
  • 58
Comentează