Comentarii (575)
valeri.gazzaev.always.here
valeri.gazzaev.always.here  •  08 Martie 2020, 21:32
Postat de utilizator șters pe 08 Martie 2020, 21:30

La Botoșani a fost prea pe fata, nu doar Prunea dar și cei din Studioul Digi au văzut ca blatul era atât de grosolan ca pur și simplu nu aveau cum sa pretindă ca nu-l observa. Azi nu mai e cazul, Balint e băiat slon, chiar dacă s stelist pur sânge nu o va lua pe urnele lui Decebal Rădulescu. Spune el așa mai pe departe ca nu înțelege lentoarea Craiovei însă nu da cu bată in balta precum Decebal :-))))

Decebál e total :))))

giftuitul.gigist
giftuitul.gigist  •  08 Martie 2020, 21:31
Postat de utilizator șters pe 08 Martie 2020, 21:30

La Botoșani a fost prea pe fata, nu doar Prunea dar și cei din Studioul Digi au văzut ca blatul era atât de grosolan ca pur și simplu nu aveau cum sa pretindă ca nu-l observa. Azi nu mai e cazul, Balint e băiat slon, chiar dacă s stelist pur sânge nu o va lua pe urnele lui Decebal Rădulescu. Spune el așa mai pe departe ca nu înțelege lentoarea Craiovei însă nu da cu bată in balta precum Decebal :-))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

thesamefinger
thesamefinger  •  08 Martie 2020, 21:31

Sunt curios ce discuta Gigi cu Rotaru in aceasta pauza de stors suflete candii.))

875360749272795
Costi Corabu  •  08 Martie 2020, 21:31

Nu avem atitudine. Asta nu e echipa de titlu, trebuiau să se concentreze pe cupa.

felix_grandet
felix_grandet  •  08 Martie 2020, 21:31
Postat de hhannibal pe 08 Martie 2020, 21:28

Exactly! Dar si noi trebuia sa facem 2-0! Vlad asta n-a progresat deloc!

Dar a progresat cineva de la FC FCSB?

gorgeousroadkill
gorgeousroadkill  •  08 Martie 2020, 21:30

"Nu ma deranjeaza sa pierdem, dar vreau sa pierdem jucand, asa cum am facut o cu Cfr" Nicio problema, cu Papura antrenor o sa pierdeti majoritatea meciurilor "jucand".

giftuitul.gigist
giftuitul.gigist  •  08 Martie 2020, 21:30

Mi.zer.iafc5b e lamentabila!!

mdf.
mdf.  •  08 Martie 2020, 21:30

Derbyul clonelor

utilizator șters
utilizator șters  •  08 Martie 2020, 21:30
Postat de roja_azul76 pe 08 Martie 2020, 21:22

Așa să fie, dar tare mi-e teama sa nu iasă ca și în alte meciuri "aranjate"!

La Botoșani a fost prea pe fata, nu doar Prunea dar și cei din Studioul Digi au văzut ca blatul era atât de grosolan ca pur și simplu nu aveau cum sa pretindă ca nu-l observa. Azi nu mai e cazul, Balint e băiat slon, chiar dacă s stelist pur sânge nu o va lua pe urnele lui Decebal Rădulescu. Spune el așa mai pe departe ca nu înțelege lentoarea Craiovei însă nu da cu bată in balta precum Decebal :-))))

thesamefinger
thesamefinger  •  08 Martie 2020, 21:29
Postat de sasesase pe 08 Martie 2020, 21:28

Il ademenesc intai

Nu ni-l aduce pe cap, nii la el! :))

  • 1
  • •••
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • •••
  • 58
Comentează