Comentarii (575)
daviddraiman
daviddraiman  •  08 Martie 2020, 22:15

Cum bah sa catigi o singura data in 10 ani ...si atunci tot blat a fost ..la priveghiul lui Balaci !!

1948forever
1948forever  •  08 Martie 2020, 22:15

plang retrogrdatii care s-au adunat aici de la ora 10 cand echipa lor e rusinea romaniei si e in B

roja_azul76
roja_azul76  •  08 Martie 2020, 22:15

Instrucție!:)))

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:15

goooool. facem si golaveraj in caz ca o sa fim la egalitate de puncte si meciuri direct la final cu cfr. ha ha ha.,

sooos1ck
sooos1ck  •  08 Martie 2020, 22:15

Prunea i-a sunat pe cei de la Craiova sa-i acuze de blat!

utilizator șters
utilizator șters  •  08 Martie 2020, 22:15

KO

samertx
samertx  •  08 Martie 2020, 22:14
Postat de foxy pe 08 Martie 2020, 22:10

***

Bulă, ia întreabă-l pe impe cine a făcut contul ăla acolo. Ți-am mai zis că tu ***( om bătrân) la tot ce mișcă on line. Și gata, n-am timp de tine, ești plictisitor.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nojoke
nojoke  •  08 Martie 2020, 22:14

DOMNU DIN BUCALE ..SUPORTER CRAIOVA... VA PLACE TORTUL? :))))0

daviddraiman
daviddraiman  •  08 Martie 2020, 22:14

Rotare nu ti-e bah rusine de oamenii din craiova ???

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:14
Postat de daviddraiman pe 08 Martie 2020, 22:13

Bah nu va este rusine ??? Blat dupa blat !!

ai spus ca pleci? acum spui ca facem blat cu o echipa ce se bate direct cu noi la campionat. dar de blatul cu clinceni ce spui.din cupa?

  • 1
  • •••
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • •••
  • 58
Comentează