Comentarii (11)
satyricon
satyricon  •  31 Iulie 2017, 08:04
Postat de amicu pe 31 Iulie 2017, 06:22

Că de obicei, Fcsb-istii nu știu ce s-a petrecut pe teren. În prima repriză ei nici nu au existat.

In prima repriza Steaua a avut 4 ocazii mari, clare de gol. Cand te uiti la un meci lasa alcoolul ca nu iti face bine.

amicu
amicu  •  31 Iulie 2017, 06:22

100002473541087
Danut Ognean  •  31 Iulie 2017, 13:03

voi a-ti egalat fcsb-istilor dint-un fault inventat de kovacs printr-o lovitura libera nemeritata asa ca gura mica trei meciuri la rand ajutati de fluierasi rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1285915651486030
Cristina Bob  •  31 Iulie 2017, 03:22

Am spus mai de mult : Baluta pe dreapta si Golofca pe stanga cu danezii si ii batem !!!

vladutz13
vladutz13  •  31 Iulie 2017, 02:05

Oho, a fost clar binemeritat, CSU fusese foarte periculoasa pe viteza, pe spatiile din apararea Stelei, dar rezultatul per total clar nu este echitabil. Sa fim seriosi, au stat in aparare si in prima repriza, dar in a doua au fost inexistenti si au avut noroc ca au dat de o echipa care joaca haotic. Pe de alta parte.... mie FCSB mi se pare clar mai inventiva decat in mandatul lui Reghecampf, sper sa aiba rabdare cu Dica, s-ar putea naste o echipa frumoasa (si un antrenor bun)

zagna
zagna  •  31 Iulie 2017, 10:44

Felipe, tu la Steaua ce joci ? Un jucator cu personalitate joaca unde stie el ca da randament maxim. Altfel, o sa te vad fundas sau chiar in poarta...

780708698710213
Razvan Claudiu  •  31 Iulie 2017, 10:42

Care stelisti,ziaristule de 2 lei?Sa intre bine in cap,astia sunt ***-isti.

saviola2_8
saviola2_8  •  31 Iulie 2017, 09:55

esti total paralel cu realitatea. Intr-adevar jocul a fost haotic dar ocaziile mari au fost multe, 4-5 minim, sa iti enumar? ocazia lui gnohere cu sutul din interiorul careului, reluarea lui tanase cu capul din 6 metri, ocazia mare cu capul din corner a lui momcilovic. sansa lui man care a luftat din coltul careului de 6 metri, din lateral.

Cristina Bob  •  31 Iulie 2017, 03:19

A semanat cu meciul egal cu Viitorul cand am pierdut campionatul . Nu e o tragedie dar trebuie sa reusim cu cehii . HAI STEAUA !!!