Alte știri din fotbal
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
5
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Panduru și Zotta au prezis scorul exact pentru Turcia - România
0
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Internaționalul român, lăudat în Portugalia după meciul cu Benfica + Nota primită
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Cuminti si ei, nu au mai castigat campionatul de x ani.
si cu ce contrazice ce am spus eu? doar nu l-am luat pe tavi popescu sa fie inteligent in discursuri ci inteligent pe teren,acolo conteaza sa fie inteligent. si a demonstrat ca este un jucator foarte inteligent pe teren.
Bre, eforie sud, "Minculescu" e fostul solist al trupei Iris ... Miculescu, de la UTA, e fiul fostului fotbalist, Vali Miculescu, atacant cu peste 100 de goluri in cariera !! Bineinteles, ca matale, cum urmaresti numa' RadioErevan si asculti numa' slagarele celor de la Iris, n-ai de unde sa stii, dar tot dai inainte ... ;)))
Las' ca, golani sunt MM si nea JJ :))))
si vorbeste la fel de bine ca Hagi, nu leaga doua vorbe!
de ce? 40% din jucator apartine tatalui lui miculescu. deci mie mi se pare perfect logic. uta a spus ca vrea milionul si l-a primit. restul s-au inteles becali si tatal lui minculescu. si suna mai mult decat ok 700 de mii de euro pentru 5 ani. ce vrei mai mult,ce sa faca cu mai multi bani? repet,aia 700 de mii este salariu lui miculescu pe 5 ani.
corect,falimentul lui vitan barzesti este aproape. il asteptam cu sufletul la gura.
Cred ca a vazut toata lumea si anume ca sub un nickname nou posteaza aceladi prost vechi si anume randoom:-)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca platesti clauza nu trebuie sa mai "bati palma" cu echipa/echipele proprietare ci doar cu jucatorul trebuie sa te mai intelegi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.