Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
0
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Alexandru Musi, după remiza cu Petrolul: „E frustrant!”
0
Cătălin Cîrjan, despre situația impresarului său, suspendat pentru pariuri: „E parte din familia mea”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
BRAVO BRATONE! ABSOLUT CORECT. ASA TREBUIE PROCEDAT PENTRU CA INTR-O LUME UNDE "DINTE PENTRU DINTE SI OCHI PENTRU OCHI " ESTE TEMA ZILEI DACA S-AR CONTINUA CU ASA CEVA AR EXISTA O LUME PLINA DE ORBI SI STIRBI. TE FELICIT PENTRU RASPUNSUL DAT. ESTE CIT SE POATE DE BUN SIMT SI NU SARI LA GITUL UNUI MESCHIN RELIGIOS UN OM AL AROGANTEI AL INVRAJBIRII A SANTAJURILOR A JIGNIRILOR. SI NU UITA. EL A FURAT , A MINTIT LA PROCESUL DE DIVORTA AL LUI HAGI APOI CERINNDU-SI SCUZE, A GASIT FEMEI IN CRISTINA TOPESCU PENTRU HAGI A FOST UN FAVORIT AL REGIMULUI TRECUT ADUCIND DE-ALE GURII MAI MARILOR DIN ARMATA SI NU NUMAI. ARE MULTI IDOLI DAR BANUL II ESTE CAPATII IN VIATA. SI DACA TE UITI BINE INCALA CA UN NEMERNIC CELE 10 PORUNCI. NU MA MAI MIRA NIMIC. VA PIERDE SI INCA URIT. DUMNEZEU I-A TRIMIS MESAJ IN A NU AVEA LINISTE ACOLO IN "JUNTA" LUI UNDE ISI BATE JOC DE ORICINE. INCA O DATA TE FELICIT PENTRU A FI CUMPATAT A NU RASPUNDE *** SI VEI CISTIGA PENTRU CA ENERGIA TA ESTE PUSA IN VALOAREA NU PENTRU A URI CI INTR-O COMPETETIE SPORTIVA SI ATIT. VOR VENI SI VREMURILE CIND SE VA CAI. DIN PUSCARIE NU A INVATAT NIMIC DECIT ALTE SMECHERII. DE SMECHERIE SE VA DUCEE INTR-O BUNA ZI ACEST ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CRED CA CEI DE LA DINAMO JUBILEAZA CA SUNT ARBITRATI DE UN MARE EXCROC SI HOT NUMIT HATEGAN!!!!DAR CASETA CU ""FLUIERASUL""VA PLECA DIN NOU LA FIFA SI UEFA SI POATE I_L STERG TOTAL DE PE LISTE!!!!!!
Bratu se umflă în pene dar va fi jumulit!
Cand spui clona la ce te referi ? Din cate am citit echipa aia din liga a 4-a este echipa Armatei, asa cum era si Steaua 1986, care a castigat trofeul european... Deci, cum e clona ?
Managerul fecesebist e foarte ambitios... am avut ocazia sa l vedem cum alerga oile cu matura
O SA MANCATI COVRIGUL DIN COADA CATEILOR
Nu-i nicio Steaua in liga a treia...e o clona prin liga a patra...
Batem catzeii lesinati cu tot cu Hategan!:)
Declarațiile nu importă, ele pot fi de complezență ori tendențioase, dar ce se întâmplă pe teren, deci rezultatul ostilităților da.:)
Florine, nea Gigi nu are nevoie să gândească, îl plătește pe Luțu pentru treburile mărunte. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.