Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Croații recurg la sarcasm: „Dacă Matanovic era chel, golul egalizator ar fi fost valabil”
0
Doping la Campionatul Mondial? Urmele unei substanțe interzise descoperite în probele a OPT jucători!
0
Starul lui Chivu de la Mondial a fost amendat » Câți bani și pentru ce va trebui să plătească Marcus Thuram
0
Bayern Munchen a cheltuit peste 100 de milioane de euro în două zile » Bavarezii l-au prezentat pe fundașul de la națională
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
0
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Contra se agita,cum o face si Petrescu de altfel, dar isi asuma asta, a luat deja 2 galbene sezonul asta. iar arbitrii ii fac oricum mai rau in ciuda. meme sta ca lasul departe in tribuna si urla de acolo. si el ne da lectii ca el are 100 de meciuri in cupele europene, unde o fi vazut el comportament ca al lui in Europa ?
Una e sa faca antrenorul circ pe banca...la fel fac si simeone, guardiola, klopp, etc..si alta este sa faca circ un oficial in tribune, sa zbiere tot meciul la adversari si mai ales la arbitrii..sa puna presiune ! ARATA SI MIE UN SINGUR ALT OFICIAL, CARE FACE ASA CEVA IN TRIBUNE IN FOTBALUL MONDIAL !
Penibilul agitator MM Stoica, idolul becalizatilor. Prezenta sa în fotbalul românesc reprezintă o rușine colosală și un indicator al decăderii.
lasam rosul la Gol!!si crede-ma MARIO de mai bine de doua ore incerc sa intru pe site!!ok ... primul penalty ... pomana pentru dinamo !!la al doilea penalty ... NIMENI NU VEDE BRATUL DREPT A LUI ISMA CUM IL impinge pe man atat cat trebuie ... ca sa nu poata prelua???? inteleg haterii , inteleg partizanatul comentatorilor(bravo voua dinamovistilor ca ati construit asa o retea !!)da porumbesccu (by the way .. stim ca jiji ti-a mancat averea la poker!!)si ... craciunescu(fost angajat al cfr!!) ... atat de penibili... daca NICI VOI CA '' SPECIALISTI''.. nu vedeti ... sau va faceti ca nu vedeti .... unde naiba o sa ajungem???? unde naiba esti MARIO ??? ... spune tu MARIO .. ca sunt reluari .. UNDE-I bratul drept a lui Isma??Nici eu nu am vazut initial si am consuderat ca rosu ... e prea mult ... DAR UITA-TE la reluari !!... in rest MARIO .. man 25% .. aripa stanga ..''moarta!! .. fara coman ... da cred ca esti de acord ... ca la 100% .. si cu coman ... VA MANCAM ca tot ai vrut sa afli cum stati!!!
oare daca stadionul era plin nu mai era presiune?? Contra s-a umplut de penibil.. adica arbitru' aude tipetele lui MM din tribuna si se uda... Contra nu are nicio scuza pt infrangerea de aseara..
tipic dinamovistilor, latra mult si inainte si dupa...au dat doua goluri, autogol si un penalty dat usor...jucatorii adusi , la fel..nu stiu sa piarda , s a vazut la sfarsit cu papagalul din poarta lor ce a facut...urat...Gurita e buuun....a mai fost la ei si stim.... :)
Dinamo a umilit-o ca joc pe fc5b! Posesie, tehnica, stiinta jocului! Gigistii fc5bisti au speculat doar fazele fixe! Atat au putut ei saracii. Si atunci a intevenit mizeria de radu petrescu *** fc5b este aceeasi rusine a fotbalului!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
NB Roja scuza delay-ul da legătură-I foarte proasta!!
*** Hahaha Ha!! Auzi la el ***... METRE. HAHAHAHA!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nb, Titi, chiar foarte buna, ținând cont că am mai pus o victorie între noi și Dinamo!:)) Nb, metre! Șterge Arielu' de la gură și fugi la somn! A început hegemonia Stelei!:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.