Alte știri din fotbal
Dani Coman și-a făcut praf fotbalistul de la FC Argeș: „Să nu te ducă capul?! Mai bine că nu îl am în față” + ia în calcul demisia
0
Dan Nistor așteaptă ajutor din partea lui Dinamo în lupta la titlu: „De ce să nu sperăm?”
0
Chipciu, spumos după ce a fost decisiv cu FC Argeș: „Ca o vizită la dentist”
1
Un clasic și o forță a naturii! Cine a impresionat în U Cluj - FC Argeș 1-0
0
Știri din fotbal internațional
Ajax - PSV, derby spectaculos în Eredivisie » Dennis Man a prins câteva minute pe final
1
Paul Pogba pune capăt unui calvar de 1084 de zile
0
Gyokeres a bătut-o de unul singur pe Fulham, iar Arsenal pune presiune pe Manchester City
0
Hegemonia lui Ludogorets a fost oprită! Bulgaria are o nouă campioană, Dugandzic a marcat golul de titlu
1
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a spus dacă își va da demisia din fruntea PSD în cazul în ...
Libertatea
***.sabotorii sunt Gigi și mm! Steaua a mers bine când au fost ei la pușcărie! Planic este la ora actuala cel mai bun fundaș central din liga 1.mai bine uitați-vă în arhivă cum Tănase de 2 milioane de euro are goluri numai cu echipe din subsolul clasamentului, morais la fiecare faza făcea penalty!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Platnici n-a jucata steaua niciodată!
Se exagereaza, planic chiar este un fundas foarte bun ptr nivelul ro..desi a mai gresit ! nu este chiar cel mai bun fundas strain care a evoluat in ro, mm vorbeste aiurea. miha mevlija este de departe cel mai bun ! fundas ca ala nu vom mai vedea in Romania ! mai este un puljic, un szukala, ngadeu, dielna, cadu, etc, fundasi centrali ce au impresionat in ro...dar mevlija a fost peste toti. eu nu imi amintesc o eroare majora a lui in timpul petrecut la Dinamo.
Planici nu joaca la Steaua gicule, din ce catun esti?
Planic a inceput sa fie la fel cum sunt toti angajatii lui becali george,miserupisti (isi iau salarii grase si-i doare la basca)
Vezi ca iti da MM peste bot. :))))
Daca MM il vedea titular in nationala Serbiei si cel mai bun stopper care a evoluat vreodata in Romania, e clara treaba. Plus ca MM s-a facut din nou de ras.. In Divizia A si Liga 1 au evoluat de-a lungul vremii fundasi adevarati, nu maka-maka Planic.. Planic nu e nici in top 10 fundasi ai Fotbal Club FCSB.. Szukala sau Varela au fost mult peste.. sa nu mai vb de Ghionea, Radoi, Goian.. MM Stoica e un pacalici. :))
Toate tunurile sunt pe Balgradean si Planici dar, cu intentie este sarit vinovatul.principal la golul luat de *** in meciul cu Calarasiul. Este vorba de Tanase, care nu a fost in stare sa controleze o.mingie pe care Balgradean a dat-o exact pe el. Oierul ii distruge pe aia doi dar il iarta pe Tanase muratura. Apropos, Tanase a jucat cu Calarasiul sau doar s-a plimbat pe gazon, a fost la.pascut? Greu tata, mai ales ca arbitrii ti-au citit simularile alea grosolane si nu te mai iarta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sabotorul sef e MM. E o nulitate in materie de fotbal, o nulitate (culmea!) cu aere de fin cunoscator. Planic e slab, se vede din avion.
Articol fals ca si autorii lui. Planici a prins si meciuri foarte bune in care i-a salvat pe Steaua ! Nu poti scoate in evidenta doar meciurile slabe jurnalistii lui peste !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.