Alte știri din fotbal
Cu o oră înainte de Turcia – România, Mircea Lucescu a adresat un manifest către FIFA: „Nu e normal!”
0
Turcii s-au răzgândit în „buza” meciului cu România!
0
Avem echipele de start în Turcia - România » Mircea Lucescu: „Noi putem compensa prin dorință”
72
Pe cine a mizat Mircea Lucescu cu Turcia » Căpitanul României la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Îmi e jenă de reacțiile talpanistilor. Cum îl jignesc pe fiul unei legende steliste și întâmplător, antrenorul care a câștigat campionatul sezonul trecut. Nici asa nu e bine. Și cum cataloghează ei stelistii. Doar ei pot spune cine e stelist și cine nu. Pentru ei, stelisti sunt doar latraii și mai ales talpan, asta stelist, nu Edi care a crescut în Ghencea. Rușine! Bine ai venit Edi, ne bucuram sa vedem putina normalitate la echipa asta și mult succes, ai nevoie. Și ai nevoie de sprijinul tuturor.
nu bah tata , dar observ ca si tu esti ca talpan si martorii lui, care cred ca un substantiv comun ...le apatine !!!
hahaha prazare ...vezi ca o confunzi cu craiolguta!!
Desființarea ***!... blaturile si arbitrii v-au ținut in viata!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede ca esti fan fcfcsb:)) uite aici.."vezi Doamne OI"...:))))
doar ca edi ...N-A FOST NICIODATA franar !!el e stelist din fasa ..si sunt convins ca asa va muri !!in rest , sunt doua lucruri bune cu numirea lui edi .. ca o sa taca ciobanul ...macar pentru o perioada si e si un semnal dat antrenorilor seriosi ....ca se poate si asa !!!
*** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Descalecarea lui Edi la Fcsb este doar o revenirea la NORMALITATE, dupa o era dictatoriala condusa de marele razboinic al luminii de xeon. Aduce cu debarcarea trupelor americane pentru inlaturarea talilbanilor de acum 20 de ani. Insa prevad o situatie similara cu cea a Afgabistanului, dupa o perioada de timp, o sa revina stapinul iar la butoane si adio normalitate.
La Dinamo faci referire, nu?:))
Greșești, de fapt s-a dus totul de râpă din momentul în care au apărut controalele antidoping..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.