Alte știri din fotbal
„Mai intră FCSB în play-off?” » Andrei Nicolescu a dat răspunsul pe loc
0
A căzut nocturna în Oțelul - Csikszereda » Panică pentru gălățeni: ce spune regulamentul
0
Ofri Arad încă nu a debutat la FCSB, însă a intrat deja în gura lui Becali: „L-am lăsat eu pe MM...”
0
CFR e pe val: al doilea transfer anunțat în 25 de minute
0
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Alexandre Pato vrea să cumpere o echipă din Anglia
0
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Iar titularii lui FC D 1948 SA se bat la titlu. Titlul de cea mai penibilă echipă...
Sigur că da. :))) D'aia pierde FeCeSeBe-aua cu oricine, că ie răi arbitrii, domne. Ie răi cu FeCeSeBe-aua și buni cu CFR Cluj! :))) ***? :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa crezi tu că înseamnă. Dar tu ești prost. Fotbal Club FCSB e numele echipei lui Gigi, unde FCSB nu înseamnă nimic. Ai stat cu capul în menghina când erai mic sau e trăsătură de familie?
Rezervele CFR-ului defileaza in campionat, rezervele FCSB se bat la retrogradare. E clar ca ungurii si arbitrii sunt de vina!
...si mai radea f5beaua :)))) ..a paguba :)))))
Asteptam cu mare interes....
In curand, un nou derby in liga a II-a, Dinamo - FCSB.
Ba tu esti de profesie *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da mai trăiește homo sapiens...
Știm cu toții cum ,,câștiga" cfr campionate...le fura cu arbitrii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.