Alte știri din fotbal
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
0
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
1
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
2
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Știri din fotbal internațional
Rivalii celor de la PAOK au reacționat după accidentul din România: „Călătorim pe aceleași drumuri”
0
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
10
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Vergile , ești geniu ! Te-ai *** pe domnul Becali !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sigurul luat la misto de toata lumea, este unu oparit pe fata, care zice ca ''sarpele sare gardul ''!!! si fcsb este steaua :))))
Din comentariile tale se poate deduce un singur lucru: ești bătut în cap!
Bine Voluntari! Batjocoriti clona FC FCSB!
Hopa ! 1-2 ! Vi se strică peștii , impachetatorilor ...
Imi e mila de fcbistii antistelisti. Propun televiziunii sa scrie FC Oaspeti in loc de Fcsb la grafica scorului ca infrangerea in DERBY DE LA ILFOVEANA sa para mai usoara. Comedie. Albanian Pie 3
De ce se supralicitează culorile unui club, mai ales cã ele se schimbă uneori (de echipamentul de joc vorbim) de la meci la meci? De unde să știm noi că "roș-albaștrii" sunt de fapt "fecesebiștii" și nu, de pildă, "târgoviștenii"? Stimați ziariști, "fecesebiștii" este un nume inspirat, frumos, deja legendar... De ce nu-l folosiți?
Nu mai e STEAUA de mult. Echipa asta nu are identitate, joacă pe unde apucă, nu are antrenor... La STEAUA nu s-ar fi putut produce vreodată harababura asta. Așa că urlă spre cer la stele, nu la meciul de la Giurgiu sau Pitești (naiba știe pe unde mai joacă bezmeticii aștia ai lui Gigi).
Cum a pierdut Dinamo ati scris cea mai mare rusine , cea mai mare umilinta , astia de la FCSB merg din rusine in rusine si nu scrieti nimic de ei !!!!!!!! Milsami , Alashkert , Mlada , Botosani ,Sepsi , Astra , Voluntari si urmeaza iar Mlada !!!
cand avem mei cu fcsb sa mai urcam si noi in clasament ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.