Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ahtiatul asta dupa bani are tupeul sa se pretinda si crestin! Un pagin care se inchina la Zeul Ban! Nici Fariseii Fatarnici nu faceau asa ceva...
Poate vreo echipă de pe Marte să-ti ofere tie 2 mn pentru ăla. Inventezi "oferte" ca sa pară ca jucatorii sunt valorosi. Asta se numeste vop si to ri e :)
Exact asta am vrut sa spun. Pentru hateri FCSB le bantuie visele. Ca le provoaca satisfactii sau insatisfactii nu conteaza. Totul e ca reactioneaza la batul bagat prin gard de articolele scrise. Pe asta se bazeaza GSP-ul si pentru ei din redactie cat si pentru FCSB-isti bine face.
Până acum ceva timp nu știai că există echipa ta preferată din Danemarca. Parcă și Dinamo a luat un gol la 20 de minute. În primul meci, un gol la 15 minute. De la cine?
Te inseli, pentru mine zcsb este un motiv de imensa bucurie. Sunt fericit mai ales cand ia in medie un gol la fiecare 18 minute de la echipa mea preferata din Danemarca.
Absolut, poporul anti-becalist e cumplit de frustrat ca becali a facut puscarie, ca de cand a iesit de la puscarie n-a mai castigat practic nimic si ca se face tot mai rau de ras prin Europa de la an la an (una e sa te scoata Guimaraes cu 1-0, deja alta e sa te curete clientii DDB-ului de la Liberec cu un atacant din Bahrein, cu totul alta e sa te ejecteze Karagandy si in final MULT mai nasol e sa-ti iei 10-0 de la niste anonimi danezi care nu calcasera de 30 de ani prin Europa, devenind astfel ZECESEBE). NUMAI SURSE DE FRUSTRARE MA :)) De fapt ciobanul e un invingator si tu prin proxy odata cu el NU LASA PE NIMENI SA-TI SPUNA ALTCEVA :))
La cit de *** este acest personaj, mariajul cu gsp este natural.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jumatate din urmaritorii de fotbal sunt FCSB-isti iar cealalta jumatate aproape in intregimea ei hateri pe motiv de frustrare. Un articol despre FCSB este atacat imediat la comenterii de hateri si clonele lor. Mai apare si cate un fan FCSB ca sa fie scuipat si se fac sute de comentarii. Cum sa nu cupleze la fenomen cei care traiesc din ratingul articolelor scrise? Sa nu mai apara haterii nu se poate ca fierbe ura in ei ca d-aia mascaresc pe aici cu clonele lor acceptate de gazeta tot din motiv de rating. Oricum daca haterii nu apar tot mai exista fanii FCSB suficienti devreme ce reprezinta jumatate dintre spectorii fenomenului fotbal care sa citeasca si sa comenteze facand rating gazetei.
Da' ce treabă ai tu și prostul căruia îi răspunzi în socoteală?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.