Alte știri din fotbal
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
1
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
10
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Masca ar trebui sa fie obligatorie la iesirea din casa. Treceti prin filtrul ratiunii si schimbati optica in societate! Limitati raspandirea!
esti prost (informat), bai cont clona, nu era in B. si btw, Rapid s-a desfiintat, tu tii cu fc r, sau asa ceva :))
spre deosebire de vitan barzesti, unde jucatorii sunt tratati cu scarpinari pe spinare, ca banii ni nu mai stiu cum arata
Criza este insusi Becali.Acest Brontosaurus a erei stabilirii bogatasilor pastreaza din lipsa de inteligenta strategia care l-a imbogatit si vede in jucator doar telemeaua din timpul vechi...si poate sa faca
daca clujul e un catun uitat de lume,cluj,resedinta de judet,atunci rakciunuiul ce mai e moldovene?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
5 mii de lei are salariu si la sfarsitul anului trebuie sa se pensioneze. deci ghinion. cum bah sa fii asa de sarac in catunul ala uitat de lume numit cluj incat astea 6-7 luni fara activitate econbomica sa te duca la sapa de lemn? wtf?
Pai la laude nu-l ajunge nimeni, toti sunt mai saraci ca el, mai urati, sa plateasca daca se vrea unsul Celui de Sus pe pamant. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
??? rapid vienna are buget de vreo 4 ori mai mare decat Steaua,aia joaca constant in grupe. ce liga a 2-a visezi? plus ca i-am batut si era cat pe ce sa ii si eliminam daca nu aveam ghinion. se mai intampla.
si se mai intreaba lumea de ce Steaua dainuie pe vecie in liga 1. cand toti ceilalti spun ca nu taie salarile,Steaua este pregatita si pentru 2021. bravo Steaua si felicit tot lotul stelei ca a acceptat pentru Steaua sa isi injumataeasca salarile. bravo. bine ca au acceptat toti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.