Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Corect ! Zero bani zero lei.
Cita puscarie are Becali asta in cap!Auzi sa dea banii,Craiova nu il tranfera pe Planici,sirbul va semna cu noi din pozitie de jucator liber,nu are nici o treaba fecesebeaua aici.Zero bani la transfer(ca nu e transfer),mai multi bani pentru jucator,asta-i treaba!
Am înțeles că lui Planic i se termină contractul cu FC FCSB, Gigi zice că mai are un an și vrea bani pe el, a lăsat prețul la jumătate - generos gagiul-, contractul ar trebui pus pe site, numai și musai să vedem și noi dacă Gigi vinde pielea ursului din pădure sau chiar pe sârb în persoană.
lasa-ma bah cu planici,ia-l pe nita din vara ca aia din cehia nu-l mai vor si la-r da pe un pret extrem de mic.
Asta nu-i normal la cap !! Pentru ce sa plateasca Craiova cand dupa doua luni Planic este liber de contract si poate pleca unde doreste el ?? La cat de mare specialist in fotbal se pretinde ciobanul, a reusit performanta sa piarda gratis cel mai bun fundas central pe care l-a avut in ultimii ani, precum si posibilitatea de a castiga niste bani frumosi prin vanzarea lui !! Isi merita soarta !!
Fiind în ultimele 6 luni de contract nu se mai pune problema de a se plăti ceva Fcsb-ului. E de fapt un nou caz precum Balgradean
Lasă, Randume, că-l aveți pe Messi al portarilor. Stai liniștit și nu mai visa la Niță.
A inceput sa ma enerveze sarbul asta, Zvonko Milojkovic, cu aerele lui de superioritate. I-auzi la el, el nu face afaceri cu Rotaru. Pai tu esti impresarul jucatorilor, urmarind binele lor, sau faci afaceri. Daca nu faci afaceri cu Rotaru atunci poti sa-l iei si pe Cosic. Dupa parerea mea nici Planici si nici Cosic nu au rupt gura targului in Romania. Sunt jucatori buni dar foarte inconstanti. Daca Planici era asa de bun pleca de mult timp de la FCSB.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.